در عمل زناشوئی (نزدیکی) آیا ممکن است پاره شدن پرده بکارت، بدون خونریزی باشد؟ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰۹۹۳۴ بازدید

پرسشگر محترم، اعتماد شما به این مجموعه را قدر می دانیم.
بله، این امکان وجود دارد؛ خوب است بدانید پرده‌های بکارت با یکدیگر متفاوتند. در نوع حلقوی و الاستیکی (ارتجاعی)، معمولاً پرده با دخول پاره نمی گردد و تا زمان زایمان سالم باقی می ماند و این نوع پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند؛ گاه این حلقه آنقدر کم‌عرض است که به نظر بکارت نمی‌آید.
البته تشخیص سلامت یا آسیب دیده بودن پرده بکارت، فقط با یک معاینه حضوری توسط متخصص زنان (خانم) امکان پذیر می باشد.

پرسشگر محترم، اعتماد شما به این مجموعه را قدر می دانیم.
بله، این امکان وجود دارد؛ خوب است بدانید پرده‌های بکارت با یکدیگر متفاوتند. در نوع حلقوی و الاستیکی (ارتجاعی)، معمولاً پرده با دخول پاره نمی گردد و تا زمان زایمان سالم باقی می ماند و این نوع پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند؛ گاه این حلقه آنقدر کم‌عرض است که به نظر بکارت نمی‌آید.
البته تشخیص سلامت یا آسیب دیده بودن پرده بکارت، فقط با یک معاینه حضوری توسط متخصص زنان (خانم) امکان پذیر می باشد.
خون نیامدن در شب زفاف هم امکان دارد بخاطر نوع پرده باشد (حلقوی و الاستیکی (ارتجاعی)) که در بالا به آن اشاره کردیم یا اینکه برخی اوقات، خون حاصل از پاره شدن پرده بکارت، آنقدر جزئی است که طرفین اصلاً متوجه آن نمی شوند.
منتظر مکاتبات بعدی شما هستیم.

نویسنده : گروه روانشناسی و مشاوره پرسمان


نظرات

میهمان
سلام من یه دختر ۲۲ ساله هستم .با نامزدم برای بار اول رابطه داشتم ولی هیچ خونی نیومد فقط درد داشتم .میشه راهنماییم کنید که چرا اینجوریه
پرسمان
سلام علیکم، اگرچه عموماً پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت همراه با درد و مقدار کمی خونریزی خفیف در حد چند قطره و بیشتر است. البته خونریزی پرده بکارت بستگی به نوع پرده و ضخامت آن دارد؛ در برخی از انواع پرده بکارت پارگی و آسیب دیدگی بدون درد و خونریزی می باشد. تقریباً پنجاه درصد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی است. باتوج به رابطه هایی که شما داشته اید احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت تان وجود دارد؛ منتهای ممکن است نوع پرده بکارت تان از نوعی است که پارگی و آسیب دیدگی آن بدون درد و خونریزی است.
میهمان
سلام من خانم ۲۸ ساله ام در وقتی که اولین بار با شوهرم رابطه داشتم خون دیده نشد درد وسوزش داشتم ودستمالی که مانده بودیم به رنگ زرد چیزی دیده شد اما شوهرم قبول نداشت که نشانه باکره بودنم را داشته باشد خودم که سر خودم کاملا اعتماد دارم قبلا هیچ گونه رابطه نداشتم چرا خون نداشتم معلومات دهید ازهمان روز تا بحال که صاحب دوتا اولاد شدیم ولی شوهرم مره همیشه تعنه میته که مه قبلا رابطه داشتم و باکره نیستم
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی!
اگرچه معمولاً پارگی پرده بکارت همراه با احساس درد و خونریزی است، اما این را بدانید که در همه انواع پرده بکارت این الزام وجود ندارد که پارگی آن حتماً به همراه خونریزی و درد باشد. برخی از انواع پرده بکارت همچون پرده بکارت ارتجاعی و یا حلقوی قابل اتساع به هنگام پارگی بدون درد و بدون خونریزی است. ضمن اینکه خونریزی پرده بکارت بستگی به بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن دارد، اگر مویرگ های خونی در بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن وجود داشته باشد، احتمال خونریزی به هنگام پارگی آن وجود دارد، اما اگر چنین نباشد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی خواهد بود.
به هر حال، نداشتن درد و خونریزی در اولین آمیزش به هیج وجه نشانه روابط نامشروع دختر در گذشته نمی شود و اگر شوهرتان دچار شک و تردید گردیده او را به پزشک متخصص ارجاع دهید تا مسئله را به وی تفهیم نماید.
میهمان
سلام من بیست سالمه نامزدم وقتی لاپایی ردمیکردچون یه کم فشاردادلبه واژنم زخم شدخون اومدودردش تاروز بعدبود ،موقع ادرارسوزش داشت،ولی آلتش داخل نشده بود،یه ده روز بعدش باهم رابطه داشتیم ولی نه دردی داشتم نه خونی اومد الان هفت هشت باره رابطه داریم هم همینطوره،دکترهم نرفتم که پردم از کدوم نوعه یعنی پردم پاره شده
پرسمان
سلام علیکم، بدون تردید بدون معاینه پزشک متخصص زنان نمی توان درباره نوع و سلامت پرده بکارت شما و میزان آسیب دیدگی آن اظهار نظر نمود.
میهمان
سلام ببخشید من با همسرم رابطه کامل کردم اما هیچ خونی نیامد میشه بگین واسه چی ممنون میشم اگه جواب بدین
پرسمان
سلام علیکم، اگرچه عموماً پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت همراه با درد و مقدار کمی خونریزی خفیف در حد چند قطره و بیشتر است؛ اما خونریزی پرده بکارت بستگی به نوع پرده و ضخامت آن دارد؛ در برخی از انواع پرده بکارت پارگی و آسیب دیدگی بدون درد و خونریزی می باشد. تقریباً پنجاه درصد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی است.
برخی از انواع پرده بکارت همچون پرده بکارت ارتجاعی و یا حلقوی قابل اتساع به هنگام پارگی بدون درد و بدون خونریزی است. ضمن اینکه خونریزی پرده بکارت بستگی به بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن دارد، اگر مویرگ های خونی در بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن وجود داشته باشد، احتمال خونریزی به هنگام پارگی آن وجود دارد، اما اگر چنین نباشد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی خواهد بود.
اساساً خاصیت پرده های حلقوی این است که برخی از انواع آن قابل اتساع بوده و در نتیجه به هنگام دخول پاره نمی‌شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می‌شود و معمولاً هیچ درد و خونریزی ندارد.
خاصیت پرده های ارتجاعی این است که این نوع پرده بکارت معمولاً به اندازه کافی انعطاف‌پذیر و قابل اتساع و ارتجاع است و به هنگام دخول آلت تناسلی مردانه پاره نمی‌شود.
اگر هم پرده بکارت با دخول پاره نشود در زایمان اول خود به خود این اتفاق خواهد افتاد؛ لزومی به حساسیت به آن وجود ندارد.
به هر حال، شما می توانید در این زمینه با شوهرتان در یک فضای آرام و صمیمی به گفتگو بنشینید و این مطالب را در اختیار وی بگذارید تا شک و دودلی وی برطرف شود. حتی می توانید با مراجعه به پزشک متخصص زنان از نوع پرده بکارت تان اطلاع کسب کنید و با این شیوه به همه شک و تردیدها پایان بدهید.
میهمان
باسلام ببخشید من با نا مزدم رابطه جنسی داشتیم وفقط سر التم را داخل واژن فرو کردم و وقتی به خانه خودمان امدم بعد،۵الی۶ ساعت نامزدم تماس گرفت که خونریزی الان اتفاق افتاده یک تکه پوست یا گوشت روی لباسش افتاده،ایا میشود پرده پاره شود ولی بعد ۵،۶ ساعت خونریزی کند،من هم واقعیت شک دارم که پرده داشته یا نه،ممنون میشم جوابمو بدین
پرسمان
سلام علیکم، در پارگی پرده بکارت الزامی وجود ندارد که خونریزی بلافاصله رخ دهد، گاهی اوقات خونریزی در ساعات بعدی رخ می دهد. در هر صورت، پزشک متخصص می تواند به علت پارگی پرده بکارت و زمان تقریبی آن پی ببرد. البته در همۀ انواع پرده بکارت این الزام وجود ندارد که پارگی آن حتماً همراه خونریزی و درد باشد. تقریباً پنجاه درصد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی است.
میهمان
سلام من نوزده سالمه قبلا رابطه از عقب داشتم خون دیدم الان نگرانم پردم آسیب ندیده باشه
پرسمان
سلام علیکم، اساساً پارگی پرده بکارت از راه مقعد وجود ندارد؛ مگر اینکه آلت تناسلی مردانه به خاطر فشار و یا هیچان ناشی از رابطه جنسی از دریچه مقعد سُر بخورد و وارد مهبل و واژن گردد که در این صورت احتمال پارگی پرده بکارت وجود دارد. ضمن اینکه بین دریچۀ مقعد با دریچه مهبل فاصله وجود دارد. پارگی پرده بکارت زمانی رخ می دهد که جسم خارجی و یا چیزی مستقیماً درون واژن و مهبل تان فرو برود و فرد بعد از آن احساس درد و خونریزی در خود مشاهده بکند، در غیر این صورت احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت تان وجود ندارد و جایی برای نگرانی نیست.
شما بهتر از هرکس دیگری به حال خودتان آگاه هستید و می توانید تشخیص دهید که چیزی وارد مهبل تان شده است یا نه؟
اگر احتمال آسیب دیدگی پرده بکارت تان وجود دارد، توصیه می شود با مراجعه حضوری به مراکز درمانی معتبر و با معاینه توسط پزشک متخصص زنان از میزان آسیب دیدگی پرده بکارت تان کسب اطلاع کنید؛ چون ممکن است پرده بکارت تان به طور کامل آسیب ندیده باشد که این صورت باز مشکلی برای ازدواج نخواهید داشت.
میهمان
سلام . من ۱۴ سال دارم . من مطالبی درباره ی پارگی بکارت خوندم . و چند باری خود ارضایی داشتم . و نمیدونم پردم پاره شده است یا نه و به شدت نگران این مسئله هستم . چیکارکنم ؟
پرسمان
سلام علیکم، خواهر عزیز و بزرگوار!
خود ارضایی عملی حرام و از گناهان کبیره است که عوارض جسمی و معنوی بسیاری دارد که به برخی از عوارض جسمی ان در اینجا اشاره می کنیم:آسیب های ناشی از خودارضایی به گونه های مختلفی تقسیم پذیر است که به اختصار به برخی از آنها اشاره می شود:
یکی از روش های شناخت پیشرفت بیماری ها در پزشکی، مرحله بندی (staging) علایم بیماری است. براین اساس، برحسب عوارض ایجاد شده در بیمار مبتلا به خودارضایی، سه مرحله (stage) بیان شده است: ) ۱. مرحله مشکل ساز (Problematic) در افرادی که مدتی است گرفتار خودارضایی شده اند، زودرس ترین عوارض ناشی از خودارضایی عبارت است از:
الف. خستگی و کوفتگی (Fatigues/Tiredness)،
ب. عدم تمرکز حواس (Lack of concentration)،
ج. ضعف حافظه (Poor memory)،
د. استرس و اضطراب (Stress/Anxiety). ۲. مرحله گرفتاری شدید (Severe) بروز علایم زیر در فرد گرفتار، نشان دهنده آن است که شدت ابتلای وی یا مدت آن بیش از مرحله اول است و در نتیجه عوارض شدیدتری ظاهر شده است:
الف. خستگی و کوفتگی (Fatigues/Tiredness)،
ب. نوسان خلق یا تغییرات سریع خلقی (Mood swings)،
ج. حساسیت بیش از حد و زودرنجی ( Irritability)،
د. کمردرد (Lower back pain)،
ه. نازک شدن موها (Thinning hair)،
و. ناتوانی جنسی زودرس در جوانی (Youth impotence)،
ز. بی خوابی یا بدخوابی و مشکلات مشابه (Insomnia/Sleep problem) .۳. مرحله گرفتاری بسیار شدید یا حالت اعتیاد (Addictive)
الف. خستگی و کوفتگی (Fatigues/Tiredness)،
ب. ریزش شدید موها (Severe hair loss)،
ج. تارشدن دید چشم ها (Blurred vision)،
د. وز وز گوش (Buzzing in the ears)،
ه. انزال زودرس و غیرارادی یا خروج منی به صورت قطره قطره ( prematurelyEjaculation)،
و. درد کشاله ران و ناحیه تناسلی (Groin/Testicular pain)،
ز. دردهای قولنجی در ناحیه لگن و استخوان دنبالچه ( the pelvic cavity or tail bonePain or cramps in
و اما در باره سلامت بکارتتان
به توجه به انچه گفته اید نمی توان قضاوت قطعی کرد و فقط با معاینه می توان ۱۰۰ درصد نظر داد. احتمالا بکارت شما سالم است ولی خطر بیخ گوش شما است و با هر بار خود ارضایی احتمال پارگی بکارت و اسیب آن وجود دارد زیرا در اوج خود ارضایی انسان تا حدودی اختیار و هوشیاری و تسلط خود را از دست می دهد و هر لحظه امکان دارد دستش به خطا رفته و پرده اسیب بیند. لذا توصیه ما این است که برای یک لذت زودگذر چند دقیقه ای ، یک عمر زندگی شیرین را ضایع نکنید و از این پس هر گز خود را به این بلا آلوده نسازید.
برای نجات از شر خود ارضایی رعایت دقیق توصیه های زیر سودمند است ۱. سعی کنید به هنگام خواب، شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.
۲. شب ها تا هنگامی که خوابْ کاملاً برچشمان شما مسلط نشده است، به بستر نروید و سعی کنید پیش از خواب، به نحوی خود را فعال و مشغول کنید.
۳. از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان اجتناب کنید.
۴. از نگاه کردن به مناظر، فیلم ها و تصاویر تحریک کننده جدا خودداری کنید و به محض مواجهه با این امور، چشم خود را بسته و یا به زمین و یا آسمان نگاه کنید.
۵. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی های جنسی و تحریک کننده و فکر کردن در این امور، به جدّ بپرهیزید.
۶. از خوردن مواد غذایی محرک ـ مانند: خرما، پیاز، فلفل، تخم مرغ، گوشت قرمز، غذاهای پرچرب ـ در حد امکان اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا کنید.
۷. قبل از خواب مثانه خود را تخلیه کنید.
۸. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات بپرهیزید (به خصوص شب ها و قبل از خوابیدن.
۹. هیچ گاه بدن عریان خود را در آینه نگاه نکنید.
۱۰. از دست ورزی اندام جنسی خود اجتناب کنید و در هیچ شرایطی دست ورزی نکنید.
۱۱.هرگز به رو نخوابید.
۱۲. به منظور تخلیه انرژی زاید بدن، به طور منظم و زیاد ورزش کنید.
۱۳. هیچ گاه بیکار نباشید، برای اوقات فراغت خود برنامه داشته باشید و آن را با مطالعه، ورزش، زیادت عبادت و... پر کنید.
۱۴. هرگز در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر دیگران نباشید .
۱۵. هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، در مکان خلوت و دور از نظر دیگران به سر نبرید؛ بلکه در مجالس عمومی وارد شوید و در آنجا به سر برید.
۱۶. هفته ای یکی دو روز، روزه مستحبی بگیرید و اگر توان آن را ندارید روزه اخلاقی بگیرید؛ یعنی، میزان صرف غذا را کاهش و فاصله هر وعده غذا را افزایش و تعداد دفعات غذا را کاهش دهید و به حداقل خوراک اکتفا کنید.
۱۷. با نامحرم رفتار متکبرانه داشته باشید و از سخنان ملایمت آمیز با آنها خودداری کرده واز نرمی و لینت در کلام با آنها اجتناب ورزید.
۱۸. هیچ گاه با نامحرم و جنس مخالف در مکان خلوت و دور از نگاه دیگران باقی نمانید، (حتی برای آموزش و...).
میهمان
سلام ببخشید من با یه دختر از پشت رابطه داشتیم و واژن رو هم دستکاری کردم بعد از ۳۰دقیقه که از هم جدا بهم رنگ زد و گفت که خونریزی از جلو داشته و بعد از معاینه دکتر گفت که پرده پاره شده خواستم ببینم همچین چیزی ممکنه که خونریزی پارگی پرده بعد از ۳۰دقیقه باشه دکتر گفتش که پرده خراش برداشته ممنون
پرسمان
سلام علیکم، در پارگی پرده بکارت الزامی ندارد که خونریزی بلافاصله رخ دهد، گاهی اوقات خونریزی در ساعات بعدی رخ می دهد.
میهمان
سلام من چن بار رابطه از جلو داشتم و دفعه اول چن قطره خون بعد از ۴ یا ۵ ساعت دیدم آیا پیام پاره شده
پرسمان
سلام علیکم، در پارگی پرده بکارت الزامی ندارد که خونریزی بلافاصله رخ دهد، گاهی اوقات خونریزی در ساعات بعدی رخ می دهد.
میهمان
سلام من با دوست پسرم رابطه جنسی برقرار کردم ولی اصلا هیچ خون ریزی نداشتم پرده پاره شده یا نه
پرسمان
سلام علیکم، در برخی از انواع پرده بکارت پارگی و آسیب دیدگی بدون درد و خونریزی می باشد؛ بنابراین با توجه به رابطه ای که شما داشته اید احتمال اینکه پرده بکارت تان را از دست داده باشید زیاد است؛ البته ای کاش قبل از برقراری چنین رابطه نگران می شدید و از برقراری چنین رابطه آسیب زایی پیشگیری می کردید.
به هر حال، توصیه می شود بدون فوت وقت به یکی از متخصصان زنان و زایمان مراجعه کنید تا پرده بکارت شما را معاینه نماید و وضعیت آن را مشخص کند.
میهمان
سلام خودارضایی داشتم پردم اسیب دیدرفتم ترمیم پرده انجام دادم الانم نامزددارم رابطه ازجلو داشتم بادرد ولی اصلاخون نیومد
پرسمان
سلام علیکم، اساساً خونریزی پرده بکارت بستگی به نوع پرده و ضخامت آن دارد؛ در برخی از انواع پرده بکارت پارگی و آسیب دیدگی بدون درد و خونریزی می باشد. تقریباً پنجاه درصد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی است.
برخی از انواع پرده بکارت همچون پرده بکارت ارتجاعی و یا حلقوی قابل اتساع به هنگام پارگی بدون درد و بدون خونریزی است. ضمن اینکه خونریزی پرده بکارت بستگی به بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن دارد، اگر مویرگ های خونی در بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن وجود داشته باشد، احتمال خونریزی به هنگام پارگی آن وجود دارد، اما اگر چنین نباشد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی خواهد بود. در مورد ترمیم بکارت نیز چنین وضعیتی وجود دارد.
میهمان
سلام من چندماهه عقد کردم و دیشب با نامزدم رابطه داشتم یعنی دخول کامل انجام شد و درد زیادی داشتم ولی هیچ خونی نیومد هردوتامون برامون عجیبه چون من قبل عقد با مادرم و مادرشوهرم معاینه رفتم و دکتر گفت نوع پرده جوریه که خونریزی داری حالا امکان داره دکتر اشتباه کرده باشه یا چی؟ ممنون میشم جواب منو بدید
پرسمان
سلام علیکم، اساساً در همه انواع پرده بکارت این الزام وجود ندارد که پارگی آن حتماً به همراه خونریزی و درد باشد. برخی از انواع پرده بکارت همچون پرده بکارت ارتجاعی و یا حلقوی قابل اتساع به هنگام پارگی بدون درد و بدون خونریزی است. ضمن اینکه خونریزی پرده بکارت بستگی به بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن دارد، اگر مویرگ های خونی در بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن وجود داشته باشد، احتمال خونریزی به هنگام پارگی آن وجود دارد، اما اگر چنین نباشد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی خواهد بود.
میهمان
سلام من ۱۴ سالمه یه بار با دوست پسر رابطه داشتم یعنی اصلا احساس نکردم که آلتش توم قرار گرفته و خون ریزی و دردم نداشتم آیا بکارتم پاره شده یا نه ، خیلی توی شکم لطفا جواب بدید
پرسمان
سلام علیکم، در اولین قدم بهتر است با خودتان عهد کنید تا هرگز در این گونه مواجهه های آسیب زا و خطرآفرین قرار نگیرید و از دوستی با جنس مخالف به شدت بپرهیزید.
در گام بعدی می تواید با مراجعه به پزشک متخصص زنان و معاینه از میزان آسیب دیدگی پرده بکارت تان مطلع شوید؛ چون اگر آسیب دیدگی جزئی باشد، شما برای ازدواج در آینده هیچ مشکلی نخواهید داشت و جای نگرانی نیست.
میهمان
من با نامزدم رابطه داشتم از جلو اما خیلی التشو فشار نمیداد به گفته ی خودش این چندبار اتفاقی نیوفتاد اما دوسه بار دیگه ک رابطع داشتیم التشو تا اخر فشار داد اما خونریزی نداشتم درد داشتم چرا خونریزی نداشتم؟
پرسمان
سلام علیکم، اگرچه معمولاً پارگی پرده بکارت همراه با مقداری احساس درد و خونریزی است، اما این را بدانید که در همۀ انواع پرده بکارت این الزام وجود ندارد که پارگی آن حتماً همراه خونریزی و درد باشد. تقریباً پنجاه درصد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی است. البته در پارگی پرده بکارت الزامی ندارد که خونریزی بلافاصله رخ دهد، گاهی اوقات خونریزی در ساعات بعدی رخ می دهد.
به هر حال، ممکن است پرده بکارت شما از نوعی باشد که با آمیزش جنسی پاره نمی شود و یا پارگی آن بدون خونریزی است.
میهمان
ببخشید پرده بکارت تو چه سنی تشکیل میشه؟
بعضی ها گفتن که تو سن ۹ سالگی تشکیل میشه.
پرسمان
سلام علیکم، پرده بکارت از دوران جنینی تشکیل می شود و دختر با پرده بکارت متولد می شود.
میهمان
ببخشید پرده بکارت در چه سنی تشکیل میشه؟
پرسمان
سلام علیکم، پرده بکارت در دوران جنینی در رحم مادر در بدن جنین تشکیل می شود و نوزاد هنگام تولد پرده بکارت دارد.
میهمان
من برای اولین بار با نامزادم رابط داشتم اما خونریزی نگردم بده یا نه؟
پرسمان
سلام علیکم، اساساً در همه انواع پرده بکارت این الزام وجود ندارد که پارگی آن حتماً به همراه خونریزی و درد باشد. برخی از انواع پرده بکارت همچون پرده بکارت ارتجاعی و یا حلقوی قابل اتساع به هنگام پارگی بدون درد و بدون خونریزی است. ضمن اینکه خونریزی پرده بکارت بستگی به بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن دارد، اگر مویرگ های خونی در بافت پرده بکارت و نواحی اطراف آن وجود داشته باشد، احتمال خونریزی به هنگام پارگی آن وجود دارد، اما اگر چنین نباشد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی خواهد بود.
میهمان
من برای اولین بار با نامزادم رابط داشتم اما خونریزی نکردم بده یا نه؟
پرسمان
سلام علیکم، در بعضی از زنها پرده بکارت از نوع حلقوی باز و در برخی نیز از نوع ارتجاعی است که باعث می شود هنگام مقاربت و دخول آلت مرد ، پرده کش بیاید و پارگی و خونریزی نداشته باشد.
اگر از نظر شوهرتان عدم خونریزی مهم نیست ، با مشکلی مواجه نیستید ولی اگر برای ایشان مهم است آنوقت با مشکل مواجه می شوید. چون از نظر عموم مردم خونریزی شب زفاف نشانه سلامت بکارت و عفت و پاکی دختر است. و عدم خونریزی نشانه ارتباط با فرد دیگر قبل از ازدواج است.
در هر حال اگر با مشکلی مواجه شدید باید به پزشکی قانونی مراجعه کنید تا نوع پرده شما را مشخص کند و سلامت و عفت شما را ثابت نماید.
میهمان
سلام.
می خواستم بدونم ایا دختر را از جلو (واژن)کرد پرده بکارتش پاره می شود
چون دیدم که دختر را از راه واژن کردن ولی پرده بکارتش سالم هست ممنون میشم اگه جواب بدین؟؟
پرسمان
سلام علیکم، معمولاً در اولین آمیزش جنسی پرده بکارت دختر از بین می رود؛ البته برخی از انواع پرده بکارت همچون پرده بکارت ارتجاعی و یا حلقوی قابل اتساع به هنگام دخول آلت تناسلی پاره نمی‌شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می ‌شود و معمولاً هیچ درد و خونریزی ندارد.
میهمان
سلام.
می خواستم بدونم ایا دختر را از جلو (واژن)کرد پرده بکارتش پاره می شود
چون دیدم که دختر را از راه واژن کردن ولی پرده بکارتش سالم هست ممنون میشم اگه جواب بدین؟؟
پرسمان
سلام علیکم، معمولاً در اولین آمیزش جنسی پرده بکارت دختر از بین می رود؛ البته برخی از انواع پرده بکارت همچون پرده بکارت ارتجاعی و یا حلقوی قابل اتساع به هنگام دخول آلت تناسلی پاره نمی‌شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می ‌شود و معمولاً هیچ درد و خونریزی ندارد.
میهمان
سلام من ۱۳ سالمه با نامزدم دو روز پیش از جلو رابطه داشتم با این حالی ک قبلا رابطه ای نداشتم ولی اصلا هیچ خونی نیومد
الان میترسم نامزدم بهم شک داشته باشه
آیا ممکنه پرده نداشته بودم؟
پرسمان
سلام علیکم، اگرچه عموماً پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت همراه با درد و مقدار کمی خونریزی خفیف در حد چند قطره و بیشتر است. البته خونریزی پرده بکارت بستگی به نوع پرده و ضخامت آن دارد؛ در برخی از انواع پرده بکارت پارگی و آسیب دیدگی بدون درد و خونریزی می باشد. تقریباً پنجاه درصد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی است؛ بنابراین اگر شما خونریزی نداشته اید هیچ جای تعجبی ندارد.
میهمان

سلام ۲۲سال سن دارم ۶سال پیش دوست پسرم آلتوفشاردادمن کدام دردسوزشی احساس نکدم ولی همون موقع خون اومد ۶روز دوام داشت آیاپرده ام سالم لطفا جواب بدین
پرسمان
سلام علیکم، شما لازم است به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا با معاینه مشخص شود ایا پرده شما اسیب دیده یا نه.
میهمان
سلام من در اولین رابطه ام خونی مشاهده نکردم اما درد داشتم با اینکه قبلا هیچ رابطه ای نداشتم بعد از چن بار رابطه با همسرم هیچ خونی ندیدم ایا امکانش هس پردم از بین رفته باشع یا از نوع ارتجایی باشه؟
پرسمان
سلام علیکم، تعداد بسیار کمی از خانمها به طور مادرزادی پرده بکارت ندارند
برخی خانمها نیز دارای پرده حلقوی باز هستند یا ارتجاعی که موقع دخول کش می اید و پارگی ندارد.
میهمان
سلام خسته نباشید. ببخشید من با نامزدم رابطه داشتم آلت کامل تا ته رفت ولی نه درد داشتم نه خونریزی یعنی پرده ام پاره شده؟
پرسمان
سلام علیکم، درصد بسیار کمی از خانمها پرده بکارت به صورت مادرزادی ندارند
در بعضی خانمها نیز پرده بکارت حلقوی باز است یا ارتجاعی است و موقع مقاربت کش می آید
میهمان
سلام.من در حین رابطع با نامزدم خون دیدم ولی احساس نکردم ک وارد واژنم شده با ی فشار خون دیدم پردم از نوع حلقوی بود.ولی الان نمیدونم سالمه یا ن؟
پرسمان
سلام علیکم، باتوجه به اینکه شما برقراری رابطه جنسی با نامزدتان مقداری درد و خونریزی داشته اید احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت وجود دارد؛ منتها ممکن است آسیب دیدگی کامل نباشد و احتمال خونریزی در آمیزش بعدی و دخول کامل وجود داشته باشد. به هر حال، باید توجه داشت که اصولاً تشخیص پارگی پرده بکارت و مقدار آسیب دیدگی آن، به هیچ وجه بدون معاینه دقیق یک متخصص امکان ندارد. راهکارهای دیگر(مثل عکس، کتاب، معاینه شخصی یا توضیح نوشتاری و...) نیز زیاد قابل اطمینان نمی‌باشد. توصیه می شود جهت خارج شدن از نگرانی و اضطراب، هرچه سریعتر به متخصص زنان مراجعه کنید تا شما را معاینه کرده و ببیند که آیا اصلاً پرده بکارت شما دچار آسیب یا پارگی کامل شده است یا نه؟
میهمان
سلام خسته نباشید من دختری ۲۰ ساله هستم هیچ گونه رابطه ای جنسی نه تماسی نه دهانی اصلا هیچی نداشتم و باکره هستم ولی یک زائده ای روی واژن احساس میکنم امکان داره زگیل باشه؟؟ اگر زگیل باشه بهم گواهی بکارت میدن؟
پرسمان
سلام علیکم، در ابتدا زائده پوستی ناحیه تناسلی شما نیاز به بررسی و معاینه دارد؛ بنابراین بدون فوت وقت به متخصص زنان مراجعه کنید. برفرض اینکه شما دچار زگیل تناسلی شده باشید، این مسئله هیچ ارتباطی به پرده بکارت تان و سلامت و عدم سلامت آن ندارد؛ چون زگیل تناسلی نوعی بیماری ویروسی است و از راه های مختلفی ممکن است به فرد انتقال یابد.
میهمان
با سلام
من ۱۴ سال سن دارم حدود ۲ سال پیش با یه دختر ۱۱ ساله رابطه داشتم،
تو رابطه نه خونی بود نه دردی الان نگران پرده واژن اون دختر هستم،
ممکنه چون خون و درد وجود نداشته پرده سالم باشه؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر شما در گذشته خطایی انجام داده اید باید توبه کنید، اینکه دختری که با او رابطه داشته اید آسیب دیده یا نه ربطی به شما ندارد و در هر صورت شما ضامن نیستید.
میهمان
سلام در روز ۴ پریودی خود ارضایی با اب داشتم و فقط در ناحیه ی کلیتوریس بود اما بعد از چند دقیقه خون ریزی روشنی داشکم که تا فردا ادامه داشت و به صورت لکه های قهوه ای بود ایا این خون بکارت است ؟ یا پریودی
پرسمان
سلام علیکم، اساساً احتمال آسیب دیدگی پرده بکارت در صورتی است که مالش و یا بازی کردن با آن همراه با داخل کردن آلت تناسلی مردانه، جسم خارجی و یا انگشتان دست در داخل واژن و مهبل باشد؛ در غیر این صورت و در جایی که چیزی داخل واژن نشود احتمال پارگی پرده بکارت وجود ندارد و جای هیچ گونه نگرانی در این خصوص نیست. خونی که شما مشاهده کرده اید، هیچ ارتباطی به پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت ندارد؛ بلکه گاهی اوقات برخی فعالیت های شدید ورزشی و یا فعالیت های بیش از حد باعث بر هم خوردن تعادل هورمونی و لکه بینی و خونریزی های خارج از چرخۀ قاعدگی می شود. معمولاً نازک شدن مخاط رحم، اختالات هورمونی، مصرف دارو و... از عوامل لکه بینی و خونریزی های خارج از چرخۀ قاعدگی است که چندان جای نگرانی نیست.
برفرض اینکه به هر علتی پرده بکارت مقداری آسیب دیدگی جزئی دیده باشد چنین مسئله اصلاً مهم نیست و مشکلی برای ازدواج شما در آینده به وجود نخواهد آورد.
پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت زمانی مشکل ساز می باشد که به طور کامل دچار پارگی و آسیب دیدگی شود.
این نکته را به خاطر بسپارید که در اثر خودارضایی هر اتفاقی ممکن است بیفتد که پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت یکی از آن اتفاقات ناخوشایند می باشد، بنابراین باید سعی کنید این پدیده آسیب زا و خطرآفرین را برای همیشه ترک کنید تا آسیبی متوجه شما نشود.
میهمان
باسلام من ۱۴ سال سن دارم و حدود ۳ سال پیش با یه دختر رابطه داشتم الان نگرانم که نکنه پرده این دختر پار شده باشه و در ضمن دختره هم حدودا ۱۰ یا ۱۱ سال سن داشت
پرسمان
سلام علیکم، اگر الت شما بیش از ۳ سانتیمتر از جلو فرو رفته باشد احتمال اسیب به پرده وجود دارد .
میهمان
سلام ببخشید من شنا میکردم از بالامیپریدم توی استخر امکانش هست پردم پاره شده باشه؟
پرسمان
سلام علیکم، خیر . ناراحت نباشید.
میهمان
من تقریلا ۳ روز پیش با نامزدم سکس از جلو داشتیم پردم معمولی بود قبلا معاینه کرده بودم ولی وقتی رابطه از جلو داشتیم هیچ خونریزی نبود نامزدم فکر میکنه ک از قبل پرده نداشتم الان مبتوام بدونم چیشده و تگ برم دکتر تو گواهی مینویسه ک چند روز پیش اینجوری شده؟
پرسمان
سلام علیکم، در گواهی پزشکی زمان را نمینویسند که چه زمانی این اتفاق افتاده ولی مقدار و محل پارگی را دقیق مشخص می کنند.
نکته دیگر این که بعضی پرده ها ارتجاعی و کششی هستند و موقع دخول پارگی و خونریزی ندارند.
میهمان
من با نامزدم دفعه اول که از جلو رابطه داشتم خیلی درد داشتم ولی چند قطره بیشتر خون نیومد دفعه دوم هم که دخول کامل داشتم درده زیادی داشتم ولی دیگه همون یه قطره خون هم نیومد راستش نمیدونم چیکار کنم نمیدونم دیگه باکره نیستم یا نه؟
پرسمان
سلام علیکم، بکارت شما در همان دفعه اول از بین رفته است و اصولا خونریزی ناشی از پارگی بکارت در حد همان چند قطره است.
میهمان
لطفا وقتی دررابطه هستیم یکم خون بیادیعنی پارگی پرده وجوددارد
پرسمان
سلام علیکم، بله . اگر دخول صورت گیرد پرده پاره می شود و خونریزی کم و در حد چند قطره است.
میهمان
سلام من یه ماهه ازدواج کردم ولی هنوزپرده بکارتم پاره نشده ایامیشه جراحی کرد.چون خییلی دردداره😑
پرسمان
سلام علیکم، پاره نشدن بکارت به نظر شما ، می تواند به چند شکل باشد
۱. پرده شما حلقوی یا ارتجاعی است و موقع مقاربت ، کش می اید و اجازه رفت و آمد آلت را می دهد ولی خونریزی ندارد وشما مقاربت دردناک دارید (واژینیسم)
۲. پرده شما عادی بوده و در همان مقاربت اول پاره شده و شما فقط مقاربت دردناک دارید (واژینیسم)
۳. پرده شما از نوعی است که اصلا پاره نشده و همسرتان هنوز نتوانسته آلتش را در واژن شما داخل کند. راهکار
اگر دو مورد اول است یعنی همسرتان توانسته آلتش را کامل داخل کند پرده شما زائل شده و مشکل شما حالتی است به نام واژینیسم یا مقاربت دردناک.
برای برطرف شدن این حالت باید شوهرتان نقشی اساسی در موقع مقاربت داشته باشد و خودتان نیز مقاربت را برای خود کاری سنگین و نشدنی در نظر نگیرید بلکه آن را امری اسان و ساده و راحت بدانید.
برای برطرف شدن حالت مقاربت دردناک به شوهرتان بگویید امور زیر را در مورد شما با صبر و حوصله انجام دهد. اول- حد اقل ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از دخول با شما بازی و معاشقه کند. و زود سراغ عمل دخول نرود
دوم- تحریک نقاط تحریک پذیر زن در معاشقه قبل از دخول، شامل
بوسیدن لبها ، گردن، سینه ها بخصوص نوک سینه ها ، داخل رانها ، باسنها و ظاهر اندام تناسلی
مالش ظریف پستانها با دست و مکیدن آنها
مالش ارام کلیتوریس که در بالای فرج قرار دارد که بسیار تحریک پذیر است و ۹۰ درصد لذت زن از مالش ان است
مالش باسنها و داخل رانها
سوم- یک سوم آلت خود را پس از اعمال فوق داخل واژن کند و ۲ دقیقه بدون حرکات رفت و برگشتی ثابت نگه دارد بعد آن را خارج کند و ۲دقیقه معاشقه کند و مرتبه دوم دو سوم آلت را داخل کند و ثابت نگه دارد ، سپس خارج کند و ۲ دقیقه معاشقه کند و در نهایت به آهستگی تمام آلت را داخل کند.
چهارم- دفعات مقاربت را به روش فوق زیاد کند و مثلا هر شب یا یک شب در میان مقاربت داشته باشید تا مشکل شما حل شود. اگر با روش فوق پس از یک ماه بهبودی نیافتید و همچنین اگر مشکل شماره ۳ وجود داشت به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید .
میهمان
سلام من با نامزدم چند بار رابطه جنسی برقرار کردیم ازجلو و اینکه اولش درد داشتم ولی اروم آروم کامل رفت داخل ولی هیج خونی نیومد و همینطور چند بار رابطه برقرار کردیم ولی خونی نیومد تااینکه چن وقت پیش بعد از رابطه یه چند ساعت بعدش داخل دستشویی ک بودم ی خونی دیدم اومد ازم در حد چند قطره میخاستم بدونم برای چیه اون خون؟ چون قبلش دکتر رفته بودم گفته بود ک حلقوی پرده ولی خب این خونی ک بعد از چند رابطه اومده رو دلیلش رو میخاستم بدونم که آیا امکان داره اسیب دیده باشه پرده یا چه دلیل دیگه ای داره؟ ممنون میشم جواب بدین.
پرسمان
سلام علیکم، احتمال دارد بعد از چند مرتبه ارتباط پرده پاره شده باشد . احتمال دیگر این که خون از بافت دیواره واژن نشت کرده باشد یا علل دیگری که ارزش چندانی ندارد . نگران نباشید چیز خاصی نیست.
میهمان
سلام. چرا سوال منو جواب ندادید؟ پرسیده بودم که ازدواج کردیم و رابطه داشتیم نزدیک ب یکسال و بدون خونریزی بود رابطه، بعد از زایمان هم خونی دیده نشد، تعبیر شما چیه؟ ممنون میشم جواب بدید. تشکر
پرسمان
سلام علیکم، اگرچه عموماً پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت همراه با درد و مقدار کمی خونریزی خفیف در حد چند قطره و بیشتر است. البته خونریزی پرده بکارت بستگی به نوع پرده و ضخامت آن دارد؛ در برخی از انواع پرده بکارت پارگی و آسیب دیدگی بدون درد و خونریزی می باشد. تقریباً پنجاه درصد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی است؛ بنابراین اگر شما خونریزی نداشته اید هیچ جای تعجبی ندارد.
میهمان
سلام. من با نامزدم رابطه داشتم که هیچ خونی در کار نبود و ما فکر کردیم که حلقوی یا کششی هستش اما موقع زایمان هم هیچ خونی دیده نشد. شما چه نظری دارید؟با تشکر
پرسمان
سلام علیکم، پرده ارتجاعی یا کششی به این معنی است که هر چه هم متسع شود دیواره آن پاره نمی شود که خونریزی کند. البته موقع زایمان احتمال دارد خونریزی اندکی داشته باشد که اپرش روی بدن جنین می ماند که با شستن نوزاد از بین می رود و شما متوجه نمی شوید.
در هر حال شما پس از نزدیکی و زایمان باکره نیستید خواه پرده خونریزی کرده باشد خواه نه.
میهمان
سلام من ۱۹ سالمه خودارضایی داشتم بدش تو ایینه نگاه میکنم یکم بازه نه دردی داشتم نه خون ایا ممکنه پرده ام پاره شده باشد
پرسمان
سلام علیکم، خواهر عزیز و بزرگوار! خود ارضایی عملی حرام و از گناهان کبیره است که عوارض جسمی و معنوی بسیاری دارد که به برخی از عوارض جسمی ان در اینجا اشاره می کنیم:آسیب های ناشی از خودارضایی به گونه های مختلفی تقسیم پذیر است که به اختصار به برخی از آنها اشاره می شود: یکی از روش های شناخت پیشرفت بیماری ها در پزشکی، مرحله بندی (staging) علایم بیماری است. براین اساس، برحسب عوارض ایجاد شده در بیمار مبتلا به خودارضایی، سه مرحله (stage) بیان شده است: ) ۱. مرحله مشکل ساز (Problematic) در افرادی که مدتی است گرفتار خودارضایی شده اند، زودرس ترین عوارض ناشی از خودارضایی عبارت است از:
الف. خستگی و کوفتگی (Fatigues/Tiredness)،
ب. عدم تمرکز حواس (Lack of concentration)،
ج. ضعف حافظه (Poor memory)،
د. استرس و اضطراب (Stress/Anxiety). ۲. مرحله گرفتاری شدید (Severe) بروز علایم زیر در فرد گرفتار، نشان دهنده آن است که شدت ابتلای وی یا مدت آن بیش از مرحله اول است و در نتیجه عوارض شدیدتری ظاهر شده است:
الف. خستگی و کوفتگی (Fatigues/Tiredness)،
ب. نوسان خلق یا تغییرات سریع خلقی (Mood swings)،
ج. حساسیت بیش از حد و زودرنجی ( Irritability)،
د. کمردرد (Lower back pain)،
ه. نازک شدن موها (Thinning hair)،
و. ناتوانی جنسی زودرس در جوانی (Youth impotence)،
ز. بی خوابی یا بدخوابی و مشکلات مشابه (Insomnia/Sleep problem) .۳. مرحله گرفتاری بسیار شدید یا حالت اعتیاد (Addictive)
الف. خستگی و کوفتگی (Fatigues/Tiredness)،
ب. ریزش شدید موها (Severe hair loss)،
ج. تارشدن دید چشم ها (Blurred vision)،
د. وز وز گوش (Buzzing in the ears)،
ه. انزال زودرس و غیرارادی یا خروج منی به صورت قطره قطره ( prematurelyEjaculation)،
و. درد کشاله ران و ناحیه تناسلی (Groin/Testicular pain)،
ز. دردهای قولنجی در ناحیه لگن و استخوان دنبالچه ( the pelvic cavity or tail bonePain or cramps in
و اما در باره سلامت بکارتتان
به توجه به انچه گفته اید نمی توان قضاوت قطعی کرد و فقط با معاینه می توان ۱۰۰ درصد نظر داد. احتمالا بکارت شما سالم است ولی خطر بیخ گوش شما است و با هر بار خود ارضایی احتمال پارگی بکارت و اسیب آن وجود دارد زیرا در اوج خود ارضایی انسان تا حدودی اختیار و هوشیاری و تسلط خود را از دست می دهد و هر لحظه امکان دارد دستش به خطا رفته و پرده اسیب بیند. لذا توصیه ما این است که برای یک لذت زودگذر چند دقیقه ای ، یک عمر زندگی شیرین را ضایع نکنید و از این پس هر گز خود را به این بلا آلوده نسازید.
برای نجات از شر خود ارضایی رعایت دقیق توصیه های زیر سودمند است ۱. سعی کنید به هنگام خواب، شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.
۲. شب ها تا هنگامی که خوابْ کاملاً برچشمان شما مسلط نشده است، به بستر نروید و سعی کنید پیش از خواب، به نحوی خود را فعال و مشغول کنید.
۳. از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان اجتناب کنید.
۴. از نگاه کردن به مناظر، فیلم ها و تصاویر تحریک کننده جدا خودداری کنید و به محض مواجهه با این امور، چشم خود را بسته و یا به زمین و یا آسمان نگاه کنید.
۵. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی های جنسی و تحریک کننده و فکر کردن در این امور، به جدّ بپرهیزید.
۶. از خوردن مواد غذایی محرک ـ مانند: خرما، پیاز، فلفل، تخم مرغ، گوشت قرمز، غذاهای پرچرب ـ در حد امکان اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا کنید.
۷. قبل از خواب مثانه خود را تخلیه کنید.
۸. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات بپرهیزید (به خصوص شب ها و قبل از خوابیدن.
۹. هیچ گاه بدن عریان خود را در آینه نگاه نکنید.
۱۰. از دست ورزی اندام جنسی خود اجتناب کنید و در هیچ شرایطی دست ورزی نکنید.
۱۱.هرگز به رو نخوابید.
۱۲. به منظور تخلیه انرژی زاید بدن، به طور منظم و زیاد ورزش کنید.
۱۳. هیچ گاه بیکار نباشید، برای اوقات فراغت خود برنامه داشته باشید و آن را با مطالعه، ورزش، زیادت عبادت و... پر کنید.
۱۴. هرگز در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر دیگران نباشید .
۱۵. هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، در مکان خلوت و دور از نظر دیگران به سر نبرید؛ بلکه در مجالس عمومی وارد شوید و در آنجا به سر برید.
۱۶. هفته ای یکی دو روز، روزه مستحبی بگیرید و اگر توان آن را ندارید روزه اخلاقی بگیرید؛ یعنی، میزان صرف غذا را کاهش و فاصله هر وعده غذا را افزایش و تعداد دفعات غذا را کاهش دهید و به حداقل خوراک اکتفا کنید.
۱۷. با نامحرم رفتار متکبرانه داشته باشید و از سخنان ملایمت آمیز با آنها خودداری کرده واز نرمی و لینت در کلام با آنها اجتناب ورزید.
۱۸. هیچ گاه با نامحرم و جنس مخالف در مکان خلوت و دور از نگاه دیگران باقی نمانید، (حتی برای آموزش و...).
میهمان
من با نامزدم برای اولین بار رابطه داشتم اون چندین بار زود ب ارگاسم رسید ولی من هرگز و اینکه من پرده ام حلقویه و پاره نشدنیه من الان چیکار کنم ک ب ارگاسم برسم?راسی درمان خود ارضایی چیه 😰😑
پرسمان
سلام علیکم، ۱. اول این که اگر پرده شما حلقوی است و پاره نمی شود و هنگام دخول نیز درد و ناراحتی ندارید اشکالی ندارد . پاره نشدن پرده ربطی به ارگاسم ندارد. ارگاسم مسئله ای جدا از پرده است که در مورد ان توضیح خواهیم داد.
۲. در رسیدن به اوج لذت جنسی، که علامت آن انزال در زن و مرد است، بین زن و مرد تفاوت وجود دارد و معمولاً مرد بسیار زودتر از زن به این مرحله می رسد. به همین خاطر بسیاری از مردان وقتی به ارگاسم می رسند دست از کار می کشند در حالی که هنوز همسرشان به ارگاسم نرسیده است. رها کردن زن دراین حالت باعث می شود مشکلات جسمی زیادی از جمله ایجاد درد در ناحیه کمر و شکم برایش به وجود آید. پس لازم است مرد به این نکته توجه کند و قبل از آمیزش، همسرش را با تحریک کردن ، آماده این کار کند. توجه داشته باشید که خانمها بر خلاف مردان بیشتر با لمس تحریک می شوند.
مرد لازم است با معاشقه همسر خود را آماده ارگاسم نماید. عشق‌ بازی یا معاشقه یا مغازله به مجموعه‌ای از حرکات و رفتارهای روانی و یا جسمی میان دو یا چند فرد، گفته می‌شود که منجر به انگیزش جنسی آنان گشته، و بیشتر مقدمه‌ای برای آمیزش جنسی، تلقی می‌شود.
انجام ماساژ تحریکی به صورت یک عمل منظم و مرتب در ارتباطات جنسی یکی از مؤثرترین راههای افزایش رابطه فیزیکی و احساسی است. ملاعبه و نوازشهای گرم دستها بر روی پوست، طریقی که دستها بر روی بدن می چرخند، و لمس آهسته عضلات و بافتها همه با زبان بی صدای لمس، گویای حس درونی شما نسبت به یکدیگر است. تحریک جنسی زنان: زنان برعکس مردان که برای برقراری روابط جنسی نیازی به عشق بازی و پیشنوازی ندارند، زنان به تحریک جنسی و اماده سازی احتیاج دارند. برای مردها در صورت مساعد بودن وضعیت روحی تنها یک جرقه ذهنی کافیست که برانگیخته و برای روابط جنسی کاملاً آماده شوند، در حالی که تحریک زنان احتیاج به پیشنوازی و اماده سازی دارند و فهمیدن راه‌های تحریک جنسی زنان الزامی و ضروری است.
- مردهایی که به آرامی و با مهربانی ملاعبه میکنند و خانم خود را تحریک می کند( آقایانی که سریع می روند سراغ لباس زیر خانمشان و عمل ورود را آغاز میکنند و فوری و باعجله می خواهند کار را تمام کنند به این نکته توجه کنند که درصورتی که شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن کنند این شعله ها تا مقطع بیشتری روشن خواهند ماند.) - عشق بازی با همسر در بستر: برای اینکه حس شهوت زن ها بیشتر تحریک شود ، قبل و بعد از رابطه جنسی(نه حین رابطه) به صحبت کردن و ابراز علاقه بپردازید. همان طور که می دانید زن ها از طریق کلام بیشتر جذب می شوند. - بوسه های حرفه ای! خوب بوسیدن و حرفه ای بوسیدن شهوت را در زنان بسیار بیشتر می کند.
مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند( هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان میزنید میتواند شبیه پیامی پرقدرت بر قلب همسرشان فرود آید و وی را شعله‌ور سازد، این جمله را هیچوقت فراموش نکنید!) - مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان می‌دهند وی را دوست دارند و به وی عشق می ورزند( این را بدانید که رابطه چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن گردش های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان حس محبوبیت بدهید و از مزایای این رابطه لذت ببرید.) - مردهایی که لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند( قابل توجه آقایانی که تا شهوتی میشوند فوری و با شتاب آغاز می کنند در آوردن لباسهای خانمشان و چه بسا گاهی تمایل دارند که معشوقشان بدون لباس روی تخت آماده و در انتظار خوابیده باشه! زنان در فرآیند جنسی شان احتیاج به امادگی دارند و این کار می تواند یکی از آمادگیهای الزامی را به آن ها بدهد.) - مردهایی که در تحریک جنسی همسرشان توسط لمس کردن مهارت دارند ( زنها در فرآیند امادگی برای روابط جنسی احتیاج دارند که با نوازش و لمس آهسته، آماده ورود و عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته هایتان اضافه کنید.) - بازی کردن با موهای زنان آرامش خوبی به آنها می دهد قرار گیری سر آنها روی سینه شما نیز بهترین حالت برای نوازش کردن موهای آنها می باشد. مردان نیز از بازی کردن با دستانشان لذت می برند . این نکته را در نظر داشته باشید ، در معاشقه سعی در تحریک کردن یکدیگر نداشته باشید . فقط به احساس دوست داشتن میان خود و عشقتان فکر کنید ... خلاصه آن که مطالب زیادی است که در این مختصر نمی توان به آن پرداخت و باید همسرتان از طریق مطالعه کتابها و مقالات در این زمینه مهارت لازم را در به ارگاسم رساندن شما پیدا کند.
در اینترنت مقالات زیادی هست با عنوان این که چگونه زنان را به اوج لذت جنسی برسانیم؟ یا راههای ارگاسم زنان چیست؟
این گونه مقالات را با همسرتان مطالعه کنید و عمل نمایید تا مشکل برطرف گردد.
میهمان
سلام چند هفته پیش با همسرم برای اولین بار رابطه داشتم ولی خونی نیومد ولی فرداش اعلام کرد که خون ریزی داشته این امکان هست که بعد از گذشت ۷ یا ۸ ساعت خون ریزی داشته باشه ؟
پرسمان
سلام علیکم، بله . در اثر اولین مقاربت خونریزی مختصری ایجاد میشود که گاه اصلا نه زن متوجه می شود و نه مرد وگاه مانند مورد شما چند ساعت بعد زن متوجه می شود که لباس زیرش قطره ای خون دارد.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.