وهابیت و تفرقه

نفرت پراکنی سلاح آل سعود برای هدف قرار دادن شیعیان

سازمانهای «دموکراسی و حقوق بشر آمریکایی ها در بحرین» و سازمان «صلح برای دموکراسی» اعلام کردند: ترویج گفتمان نفرت، ارعاب و نفرت پراکنی علیه اقلیت ها سیاستهایی است که مقامات آل سعود علیه شیعیان این کشور اعمال می کنند.

مناطقی که داعش در یک سال از دست داد + نقشه

در یک سال گذشته، گروه تروریستی داعش مناطق مهمی را در عراق و سوریه از دست داده است. مهمترینِ این مناطق و تاریخ آزادسازی آن از اشغال داعش را در نقشه زیر ببینید.

هلال شیعی

هلال شیعی چیست و آیا واقعیت دارد؟

در سال‌هاي اخير واژه «هلال شيعي» از سوي عبدالله دوم پادشاه اردن، مطرح شد که در خلال آن خطر قدرت گرفتن شيعيان را در منطقه مطرح کرد. به عقيده آنها جمهوري اسلامي ايران مي‌تواند، با اعمال نفوذ طبيعي در ميان شيعيان عراق، سوریه و لبنان تحولات ژئوپلتيک خاورميانه را هدايت کرده و موازنه قدرت را به نفع شيعيان و عليه منافع آمريکا و اسرائيل تغيير دهد.

فرار وهابیت از مناظره با استاد انصاریان

در عيد نوروز 93شبكه وهابيت به خاطر شركت نكردن آقاي انصاريان در مناظره تلويزيوني بسيار مانور مي دادند .بنده مي خواستم بدانم كه قضيه چه بوده است؟

چندی است که شبکه‌های وهابی سیاسی خصوصاً شبکه «کلمه» با تبلیغات گسترده و جنجال رسانه‌ای خواستار مناظره با حجت‌الاسلام شیخ حسین انصاریان شدند.

انتشار مجدد یک کتاب علیه"ولایت فقیه"درعربستان


در سال 2011 میلادی کتابی تحت عنوان «السعودیة وولایة الفقیه» توسط فردی ناشناخته بنام "أبو أنس عبدالله" – که به نظر می رسد نامی جعلی باشد – در عربستان سعودی تألیف و منتشر شد.

این کتاب که در 206 صفحه منتشر شده، دروغ و افتراء های بسیار زیادی به نظریه "ولایت فقیه" وارد کرده و در کل آن را زیر سؤال برده و این نظریه را "توطئه ای از سوی روحانیون شیعه برای در دست گرفتن قدرت و حکومت" معرفی کرده است.