جنایات وهابیت

حمایت مفتی‌‌های وهابی از سرکوب شهروندان شیعه عربستان

منطقه شیعه نشین العوامیه عربستان روزهای پر از حادثه‌ و درگیری را پشت سر می‌گذارد. با گذشت بیش از شش سال از آغاز مبارزات مسالمت‌آمیز مردم این منطقه و برگزاری تظاهرات مختلف با هدف تحقق مطالبه‌های مشروع و قانونی و پایان دادن به تبعیض‌های نژادی و مذهبی اما تنها توپ و گلوله پاسخ مسؤولان عربستانی به خواسته‌های مردم بوده است.

انفجار بمب در بازار میوه و تره‌بار شهر شیعه نشین پاراچنار/ ۷۰ نفر شهید و زخمی شدند

بر اثر انفجار در بازار میوه و تره بار پاراچنار در پاکستان دست کم ۲۰ نفر کشته و بیش از ۵۰ نفر زخمی شدند.

این انفجار صبح امروز(1/11/95) در بازار تره بار شهر پاراچنار در منطقه کرم ایجنسی رخ داد.

ساجد طوری نماینده پارلمانی از منطقه پاراچنار به خبرنگاران گفت: در این انفجار۲۰ نفر جان باخته و بیش از۵۰ نفر دیگر زخمی شده اند.

وی افزود حال ۱۰ نفر از زخمی‌ها هم وخیم است.

تکه‌تکه شدن شیعیان افغانستان در روز خونین کابل +تصاویر

اعش مسوولیت یک حمله انتحاری را که در روز شنبه_2/5/1395 ش در میدان «دهمزنگ» کابل، در میانه یک راهپیمایی اعتراضی به وقوع پیوست، به عهده گرفت. شبکه خبری «اعماق»، بازوی رسانه ای داعش، اعلام کرد که این حمله کار «شاخه ولایت خراسان» این گروه تروریستی بود.

سربریدن یک کودک به دست وهابیون همپیمان آمریکا در سوریه+عکس

عناصر یکی از گروه‌های تروریستی که آمریکا آن را در فهرست گروه های میانه رو قرار داده است، ویدیویی را از سربریدن یک کودک در شمال سوریه منتشر کردند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، در این ویدیو تروریست‌ها در یکی از مناطق حلب در شمال سوریه، پس از متهم کردن یک کودک به جنگیدن در کنار نیروهای ارتش سوریه، او ا سربریدند.
فعالان، گروهک تروریستی "نور الدین الزنکی" را که در حلب و حومه شمالی آن مستقر است، به دست داشتن در این جنایت متهم کردند.

یک داعشی سر پدر و مادر خود را برید

یک تروریست عضو داعش، در استان نینوای عراق، سر پدر و مادر خود را برید.
به گزارش پایگاه خبری العالم، یک منبع محلی در استان نینوای عراق اعلام کرد که یکی از عناصر گروهک تروریستی داعش، والدینش را به علت مخالفت با پیوستن دو برادرش به این گروهک سربریده است.

این منبع به "سومریه نیوز" گفت: «یکی از عناصر تروریستی داعش، روز سه شنبه، وقتی با مخالفت والدینش با پیوستن دو برادرش به این گروهک مواجه شد، آنها را در منطقه الغزلانی در غرب نینوا سر برید».