جنایات وهابیت

توسل به امام رضا ( ع) ونجات ازدست وهابیها { خواندنی}

یکی از سربازانی که اخیرا توسط گروهک جندالشیطان در حوالی چابهار به گروگان گرفته شده بود، ماجرای جالبی را از نحوه آزادی خود و دوستانش تعریف می‌کند:
"راستش را بخواهید اسم و جنایت های این گروهک منحوس و اقدامات وحشیانه‌اش، در سیستان خیلی بازتاب داشت و بین بچه های مرکز( همان پادگان خودمان) نیز خیلی ها بودند که دوست داشتند این آدم ها را یکبار از نزدیک ببینند و اگر هم شد به حسابشان برسند.
اما کسی در تصورات خود، خیلی فکر نمی کرد گروگان این اشرار شدن یعنی چه؛ یعنی یا فکر می کردند با آنها درگیر می شوند و یا کاری به این کارها نداشتند.

وهابيت و تحريف در تاريخ

وهابيت و تحريف در تاريخ
مقدمه
وهابيت مسلك يا جرياني است ساختگي و جعلي كه بسياري ار شعائر دين مانند شفاعت، توسل، تبرك،‌بنا بر قبور،زيارت و عزاداري را شرك و يا بدعت می داند و يا آن چه كه منتهي به شرك و بدعت مي شود.
بنيانگذار مكتب سلفي گري شخصي است به نام «احمد بن عبد الحليم» معروف به« تيميه حراني دمشقي» ( 66-728ق)‌ است او به حدي هتاك بود كه مورد اعتراض شديد علماء و دانشمندان برجسته اهل سنت زمان خود تا عصر حاضر قرارگرفته است . و هم اكنون افكار باطل و انحرافات او در بين امت اسلامي بعنوان « شيخ الا سلام »‌رواج داشته و گفتار وي منشا ء‌ عقايد وهابيت قرار گرفته است.

حمایت مفتی‌‌های وهابی از سرکوب شهروندان شیعه عربستان

منطقه شیعه نشین العوامیه عربستان روزهای پر از حادثه‌ و درگیری را پشت سر می‌گذارد. با گذشت بیش از شش سال از آغاز مبارزات مسالمت‌آمیز مردم این منطقه و برگزاری تظاهرات مختلف با هدف تحقق مطالبه‌های مشروع و قانونی و پایان دادن به تبعیض‌های نژادی و مذهبی اما تنها توپ و گلوله پاسخ مسؤولان عربستانی به خواسته‌های مردم بوده است.

انفجار بمب در بازار میوه و تره‌بار شهر شیعه نشین پاراچنار/ ۷۰ نفر شهید و زخمی شدند

بر اثر انفجار در بازار میوه و تره بار پاراچنار در پاکستان دست کم ۲۰ نفر کشته و بیش از ۵۰ نفر زخمی شدند.

این انفجار صبح امروز(1/11/95) در بازار تره بار شهر پاراچنار در منطقه کرم ایجنسی رخ داد.

ساجد طوری نماینده پارلمانی از منطقه پاراچنار به خبرنگاران گفت: در این انفجار۲۰ نفر جان باخته و بیش از۵۰ نفر دیگر زخمی شده اند.

وی افزود حال ۱۰ نفر از زخمی‌ها هم وخیم است.

تکه‌تکه شدن شیعیان افغانستان در روز خونین کابل +تصاویر

اعش مسوولیت یک حمله انتحاری را که در روز شنبه_2/5/1395 ش در میدان «دهمزنگ» کابل، در میانه یک راهپیمایی اعتراضی به وقوع پیوست، به عهده گرفت. شبکه خبری «اعماق»، بازوی رسانه ای داعش، اعلام کرد که این حمله کار «شاخه ولایت خراسان» این گروه تروریستی بود.