گاف جدید وهابیون اینبار با نامه ای جعلی

اشاره به مسئله بحرین و اخطار به علمای شیعه این کشور ، مبنی براینکه نباید انقلاب اسلامی ایران را الگوی خود قرار دهند یا خطاب قرار دادن "ولادیمیر پوتین" به عنوان حامی استراتژیک ایران ، بخشی از مسائلی است که در این نامه قید شده است
"صراط " - سایت وهابی " شبکه العربیه " ، با انتشار نامه ای مشکوک منتسب به کاظمینی بروجردی ، ( فردی که ادعای ارتباط با امام زمان (عج) را داشت ) ، به بیان برخی خواسته های مقامات آل سعود ، از زبان این روحانی نمای ضد انقلاب پرداخت .

العربیه در نامه ای که ادعا می کند کاظمینی بروجردی آن را نوشته است به ریز ترین نکات و مسائل روز جهان اسلام و ایران اشاره کرده است و به نحوی زیرکانه سعی داشته تا برای منویات دولت مطبوعش (عربستان سعودی ) مصداقی از درون نظام اسلامی ایران و روحانیون شیعه بیاورد .

به گزارش صراط ، اشاره به مسئله بحرین و اخطار به علمای شیعه این کشور ، مبنی براینکه نباید انقلاب اسلامی ایران را الگوی خود قرار دهند یا خطاب قرار دادن "ولادیمیر پوتین" به عنوان حامی استراتژیک ایران ، بخشی از مسائلی است که در این نامه قید شده است ، که با کمی تامل نسبت به مرجع منتشر کننده این نامه و اینکه بروجردی هنوز در زندان به سر می برد اصل ماجرا زیر سوال می رود .

بیان تمام خواسته های حکومت آل سعود نسبت به مسائل بحرین و اخطار به پوتین برای دست کشیدن از حمایت جمهوری اسلامی از نکاتی است که نشان می دهد این نامه توسط یکی از نویسندگان العربیه نگاشته شده است.

اما دلیل استفاده از نام روحانی منحرف برای پیشبرد اهداف آل سعود علیه ایران چیست؟

شخصیت کاظمینی بروجردی از حدود 10سال پیش به دلیل وجود برخی انحرافات ضد شیعی مورد توجه وهابیون قرار گرفت و به تبع آن پس از دستگیری وی ، مانور تبلیغاتی روی این مدعی دروغین ارتباط با امام زمان (ع) در شبکه های وهابی به اوج خود رسید و وی تنها روحانی شیعه ای شد که ، وهابی های عربستان آن را مورد تایید و دوست خود خطاب کردند .

بروجردی به دلیل انحرافات دینی و به وجود آوردن نوعی اسلام التقاطی ، ضربات جبران ناپذیری را به شیعه وارد ساخت و به همین دلیل هم مورد توجه برخی منحرفین در داخل و خارج از کشور قرار گرفت و حتی گروهک منافقین نیز به منظور تئوریزه کردن شعار مخالفت با نظام ولایی ، اقدام به انتشار و توزیع گسترده کتابی از آثار وی کرده اند ، تا برای انحرافات و التقاط خود در دین یک الگوی روحانی هم داشته باشند .

با این وجود می توان بیان داشت به دلیل وجود چنین پتانسیل مخربی از کاظمینی بروجردی ، وی می تواند بهترین گزینه برای پیگیری منویات نظام وهابی عربستان علیه ایران باشد ، فردی که هم مورد اقبال ضد انقلاب است و هم به عنوان یک روحانی منتقد حکومت در میان برخی دسته های مردم ایران شناخته می شود .
لازم به ذکر است از شروع بیداری های اسلامی به دلیل حمایت حکومت آل سعود از حکام سرکوب گر بحرین و کشتار مردم این کشور ، رابطه ایران و عربستان به تیرگی گروئیده و رسانه های حکومت وهابی آل سعود از هر حربه ای برای تضعیف نظام اسلامی استفاده می کنند که به دلیل جهل گردانندگان این رسانه ها همواره تیرشان به سنگ خورده است .

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
5 + 14 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .