وهابیت در کمین زنان بار دار ( ویا توطئه جدید وهابیت کثیف, علیه حضرت علی(ع)! )

هدف وهابيون از اين کار اين است که بگويند، ولادت علي بن أبي طالب درون کعبه مسأله معجزه آسا و يا فضل و برتري نيست از همين رو هر زني مي تواند درون کعبه نوزاد خود را به دنيا آورد.

به گزارش صفحه عربي شيعه آنلاين،‌ اخبار رسيده به خبرنگار ما حاکي از آن است که پيروان فرقه ضاله وهابيت قصد دارند با توطئه اي جديد، فضل و برتري حضرت علي عليه السلام را زير سؤال ببرند. گفته مي شود بر اساس اين توطئه جديد و طراحي شده،‌ قرار است يک زن باردار به اصطلاح براي طواف کردن به کعبه نزديک شود،‌ و در همين هنگام وقت ولادت نوزاد وي فرا رسد، و مأموران حفاظت کعبه براي اينکه فارغ شدن اين زن باردار مقابل ديد مردم طواف کننده صورت نگريد، فورا درب کعبه را باز کنند و او را وارد کعبه کنند تا نوزاد وي درون کعبه متولد شود.
هدف وهابيون از اين کار اين است که بگويند، ولادت علي بن أبي طالب درون کعبه مسأله معجزه آسا و يا فضل و برتري نيست از همين رو هر زني مي تواند درون کعبه نوزاد خود را به دنيا آورد.
در واقع پيروان اين فرقه منحرف که خودشان نيز به ولادت حضرت علي عليه السلام درون کعبه اذعان دارند،‌ با اين کار تلاش مي کنند ولادت کودک ديگري درون کعبه را با حضرت علي شريک کنند تا اين حادثه را مسأله اي عادي و طبيعي جلوه دهند.
ناگفته نماند وهابيون همچنين چندي پيش تلاش کردند با پارچه مشکي رنگ کعبه،‌ شکاف و محل تولد حضرت علي عليه السلام که رکن يماني ناميده مي شود را بپوشانند.

جام نیوز

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
7 + 8 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .