وهابیت ازنگاه سنا تور سابق پاکستان ( میرحاصل بزنجو)

وهابیت در حال نسل کشی شیعیان است

سناتور سابق پاکستان کشتار شیعیان در پاکستان را مصداق نسل کشی خواند و اظهار داشت: وهابیت در پاکستان به صورت آشکارا علیه شیعیان وارد عمل شده است.

میرحاصل بزنجو، سناتور سابق پاکستان در مصاحبه با خبرگزاری های این کشور، کشتار شیعیان در پاکستان را مصداق نسل کشی خواند و تاکید کرد که این جنایت ها را نمی توان یک اختلاف مذهبی نامید.

وی افزود: وهابیت در پاکستان به صورت آشکارا علیه شیعیان وارد عمل شده و جنگ فراگیری را علیه تشیع آغاز کرده است.

میرحاصل بزنجو با اشاره به اینکه قربانیان این حوادث تنها شیعیان هستند، تصریح کرد: آنچه در این جنایت ها کاملا روشن و قبال توجه است هدف قرار گرفتن شیعیان است، به طوری که فقط شیعیان کشته می شوند و جنایت های فجیعی علیه آنان انجام می گیرد.

سناتور سابق پاکستان این جنایت ها را به عربستان منتسب کرد و اظهار داشت: افراد و گروه هایی که هم اکنون در حال کشتار شیعیان در پاکستان هستند به عربستان سعودی وابسته بوده و امکانات خود برای عملیات تروریستی را از این کشور دریافت می کنند.

وی با محکومیت شدید جنایت های تروریست ها علیه شیعیان ادامه داد: وهابیت همانند موریانه در نظام پاکستان و مراکز حساس نفوذ کرده اند و در حال ویران کردن این مراکز هستند و دولت باید تدبیری برای این امر اتخاذ کند.

بزنجو نسبت به گسترش وهابیت در پاکستان به شدت هشدار داد و بیان داشت: وهابیت برنامه های فراوانی در پاکستان دارند و می خواهند اهل سنت این کشور را نیز وهابی کند و حتی شهروندان را مجبور به پذیرش اندیشه های وهابیت می کنند که امری بسیار خطرناک بوده و باید در برابر این نقشه ها ایستادگی کرد.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
13 + 5 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .