وقتی مولوی عبدالحمید پیش بینی وضع هوا را گوش میکنندد

وقتی مولوی عبدالحمید پیش بینی وضع هوا را گوش میکنند
در حالیکه کارشناسان پیش بینی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان از چند روز قبل اعلام کرده اند که بارش باران از روز سه شنبه هفته جاری به صورت پراکنده شهرهای محتلف استان را فرا خواهد گرفت مولوی عبدالحمید امروز صبح نماز درخواست باران اقامه کرد!

کارشناسان هواشناسی از چندی قبل اعلام کرده بودند که نتایج بررسی آخرین نقشه های پیش یابی تصاویر ماهواره ای نشان می دهد سامانه بارش زا فعال در غرب و جنوب غرب کشور با گذر از روی خلیج فارس تقویت شده و در حرکت به سمت شرق کشور، این استان را طی روزهای آینده تحت تاثیر قرار خواهد داد.
این در حالیست که همزمان با انتشار این پبش بینی در رسانه های سیستان و بلوچستان مولوی عبدالحمید امروز صبح با تبلیغات فراوان پیامکی که از طرف برخی اطرافیانش منتشر شده است برای درخواست باران اقامه نماز کرد.

در همین حال به صورت گسترده پیامک های از طرف اطرافیان عبدالحمید در سطح شهر زاهدان و استان منتشر شده است که در آن اقامه نماز باران عبدالحمید و استجابت به زودی آن را تبلیغ می کند.

استفاده از این روش غیر اخلاقی برای قداست بخشیدن برای عبدالحمید اولین باری نیست که انجام می شود و حتی چندی قبل مولوی عبدالحمید برای قداست بخشیدن به یکی از مراسم های سالانه مسجد مکی که در آن بارها به عقاید شیعه و نظام جمهوری اسلامی توهین شده است ، گفته بود: بارها خیر و برکت بودن این مراسم سالانه توسط خواب‏های صادقانه و نورانی تایید شده! و ثابت شده است که همواره رحمت‏های الهی در این جلسه نازل شده و این نشست باعث رضای الهی و خشنودی پیامبر خدا صلی الله علیه وسلم بوده است!!!

به راستی ایا این سبک افعال در واقع توهین به شعور موافقین نیست؟ کسانی که گاها جناب مولوی اسماعیل زهی را دوست دارند. و نمی دانند همه این افعال در واقع نقشه ایی است که با نقشه هواشناسی هماهنگ شده است تا آنها را بیشتر مجبور به ساختن تقدس تو خالی برای مولوی اسماعیل زهی وادار کند؟

بهتر نیست جناب مولوی اسماعیل زهی و یارانشان به جای ریختن نقشه برای تحقیر اذهان مسلمین. برنامه ایی مدون و کاملتر برای طلاب خویش بریزند. تا دیگر اسم طلاب مدارس علمیه اهل سنت زاهدان در بین گروهک های تروریستی و عاملین انتحاری نباشد

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
1 + 6 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .