واطلاعیه یکی از مراجع در این رابطه

عبدالرحمن دمشقیه، کارشناس وهّابی که درسال۱۹۷۲میلادی از ازهرلبنان بدلیل عمل منافی عفّت ”لواط “اخراج شده است چندی پیش کارنامه ی سیاه اعمال خویش راباتوهین به حضرت زهرا(س) تکمیل نمود.

به دنبال اهانت یکی ازنواصب به ساحت مقدس حضرت زهرا (سلام الله علیها ) که انعکاس گسترده ای در سایتهای عربی و مخصوصا در شبکه توییتر داشته است، حضرت آیت الله روحانی در محکومیت این جسارت شنیع، بیانیه ای را صادر نمودند.

بسمِ اللهِ الرَحمنِ الرحیمِ

خداوند متعال می‌فرماید:

﴿إِنَّ الَّذِینَ یُؤْذُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَّهُ فِی الدُّنْیَا وَالْآَخِرَةِ وَأَعَدَّ لَهُمْ عَذَابًا مُهِیناً﴾.

با دلی آکنده از درد خبردار شدم که شخصی به نام عبدالرحمن دمشقیه، جایگاه رفیع صدیقه طاهره (علیها آلاف التحیة و الثناء) را مورد اهانت قرار داده، و در این جسارت عظیم از هیچ اقدام و سخن زننده‌ای فرو گزار نکرده، و هیچ اعتنایی هم به اعتقادات صدها میلیون‌ مسلمان نسبت به جایگاه شریف و منزلت والای آن حضرت (علیهاالسلام)، ننموده است.

من با توجه به مسئولیت شرعی خود، از تمام مسلمانان جهان ـ به خصوص سران دولت‌های اسلامی و علما ی جهان اسلام ـ می‌خواهم در قبال این ناصبی که به حریم رسول خدا (صلی الله علیه و آله) و امیرالمومنین (علیه السلام) تجاوز کرده است، موضع صریح و قطعی اتخاذ کنند، در غیر این صورت، با سکوت خود، همگی در جرم و گناه آشکار او شریک‌ هستند؛ واقعا نمی‌دانم وقتی حرمت دختر پیامبرشان هتک شده است، آنان با چه رویی می‌خواهند با پیروان سایر ادیان مواجه شوند؟ پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) پیش چشم همه جهانیان مورد اهانت قرار می‌گیرد و آنان هیچ حرکتی نمی‌کنند؟ با وجودی که اگر این اتفاق برای یکی از دختران خودشان می‌افتاد لحظه ای از پای نمی‌نشستند و نمی‌دانم با چه زبانی در روز قیامت پاسخگوی رسول خدا (صلی الله علیه و آله) خواهند بود؟ زمانی که آن حضرت (صلی الله علیه و آله) امتش را فرامی‌خواند و درباره سکوت شرم آور و موضع‌گیری حقیرشان در برابر هتک حرمت ساحت سیدة النسا ء العالمین (علیهاالسلام) از آنان بازخواست می‌کند؟

در پایان ضمن عرض تسلیت به ساحت مقدس حضرت بقیة الله الاعظم (ارواحنا له الفداء) لازم می دانم که بگویم: این ناصبی خبیث مهدور الدم است ـ و جان او و افرادی که جسارت او را تایید کرده اند، هیچ ارزش و مقداری ندارد ـ مگر آنکه فورا از جنایت شنیع خود به درگاه الهی، و پیامبرش و صدیقه طاهره، و همه مسمانان عذر بخواهند. و سیعلم الذین ای منقلب ینقلبون.

محمد صادق حسینی روحانی
۹ رمضان ۱۴۳۳ هـ ق.

لازم بذکرست عبد الرحمن دمشقیه،از کارشناسان شبکه های ماهواره ای وهّابی بشمار می آید که چندی پیش با دعوت هاشم زهی ( هاشمی ) مدیر شبکه ی فارسی زبان وهّابی ” کلمه ” و با تعریف و تمجید وی به عنوان یکی از بزرگان اهل سنت وارد این شبکه شد واین باعث رو کردن دست وی توسّط فعّالان شیعه شد و تصویری از سند اخراج وی از الازهر لبنان بدلیل عمل شنیع ” لواط

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
12 + 3 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .