هشدار: جمعیت شیعیان جهان هر سال کمتر می شود!

به گزارش شیعه آنلاین، جمعیت مسلمانان جهان در حال حاضر که در سال 2010 میلادی به سر می بریم 1.6 میلیارد نفر است، یعنی 23.4 درصد جمعیت کل جهان. این آمار در سال 1990 حدود 20 درصد بوده است.
جدید ترین بررسی های انجام شده نشان می دهد جمعیت مسلمانان جهان در سال 2030 میلادی 2.2 میلیارد نفر یعنی 26.4 درصد خواهد شد.
این بررسی ها همچنین نشان می دهد در سال 2030 میلادی جمعیت کشور پاکستان از جمعیت کشور اندونزی که در حال حاضر با 256 میلیون نفر پرجمعیت ترین کشور مسلمان جهان به شمار می رود، بیشتر خواهد بود.
در گزارش منتشر شده که نتیجه این بررسی ها بوده، در سال 2030 میلادی جمعیت مسلمانان در ایالات متحده آمریکا 6.2 میلیون نفر خواهد بود و این به معنی آن است که در آن سال جمعیت مسلمانان حتی از یهودیان آمریکا نیز بیشتر خواهد بود.
این گزارش که "آینده جمعیت مسلمانان جهان" نام دارد، در ادامه می افزاید: جمعیت افغانستان تا سال 2030 میلادی به شدت افزایش خواهد یافت و در آن زمان به 50 میلیون نفر خواهد رسید. جمعیت موجود در سرزمین های اشغالی که در حال حاضر 1.3 میلیون نفر است نیز در سال 2030 میلادی به 2.1 میلیون نفر افزایش خواهد یافت.
بر اساس نتایج این بررسی ها، کشور نیجریه که سال هاست از درگیری میان مسلمانان و مسیحیان رنج می برد، در سال 2030 میلادی شاهد بیشتر بودن جمعیت مسلمانان باشد. جمعیت مسلمانان در فرانسه نیز از 4.7 به 6.9 میلیون نفر و در انگلیس از 2.9 به 5.2 میلیون نفر افزایش خواهد یافت.
اما در آلمان که در حال حاضر 4.1 میلیون مسلمان وجود دارد، در سال 2030 میلادی به 5.5 میلیون نفر خواهد رسید. در مجموع قاره اروپا طی 20 سال آینده شاهد رشد 8 درصدی جمعیت مسلمانان خواهد بود.
گزارش "آینده جمعیت مسلمانان جهان" در ادامه می نویسد: پیش بینی می شود در سال 2030 میلادی مسلمانان سنی مذهب حدود 87 درصد جمعیت مسلمانان جهان را تشکیل دهند و مابقی شیعه باشند. علت کاهش جمعیت شیعیان تا آن سال، کاهش رشد جمعیتی و زاد و ولد در ایران به عنوان بزرگ ترین کشور شیعی جهان، خواهد بود.
تاریخ: 9 بهمن ماه 1389

ضمیمهاندازه
جمعیتی مسلمانان در جهان.jpg53.17 کیلو بایت

دیدگاه ها

یا علی مدد

دلیل کاهش شیعیان جز وهابی ها نیستند! زمانی که وهابی ها در عربستان نبودند شیعه در عربستان حدود 60 درصد و درجهان 40 درصد مسلمین بود !!!! اکنون 20 درصد است!!
راهکار بزگشت شیعه جز قیام شیعه ای واقعی یا محمد گونه یا نایب امام زمان در عربستان یا خود امام زمان در عربستان نیست . پس بیایم در کشور عربستان سعودی قیام کنیم.

امیدوارم مردم ایران با رشد عقلانی خود مقدمات ظهور را فراهم کنند همه باید برای رشد اقتصادی علمی نظامی و جمعیتی تلاش کنند که با نابود کردن دشمنان دور و اصلی مسلمانان روند سعادت مسلمانان فراهم بشه مردم شهر من کرمانشاه شدیدا مشکلات اقتصادی و معیشتی دارند فقر اعتیاد وفحشا مانع هموار سازی این مقدمات است که هر سال وضعیت بدتر وبدتر می شود امیدوارم به ظهوری فرخنده وامیدوار به دولتمردان ایران اسلامی که بلکه روند را تسهیل کنند تا شیعه که هم اکنون در مسیر افول قرار گرفته دوباره رشد کند

انشاالله که اربابمان امام زمان وحجت حق ظهورمیکند ودیگرسال2030رادرون حکومت برحق ایشان شاهدیم

دعا می کنیم ان شاء الله به لطف خداوند شیعیان مولا علی ع عالم گیر شوند.

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
3 + 10 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .