فعال شدن دوباره مثلث مرگی که شیعیان را هدف قرار می دهد

به گزارش «شیعه نیوز»، یک مقام امنیتی آگاه در گفتگو با منابع عربی اظهار داشت: تعداد بسیار زیادی از تروریست های وهابی گروهک القاعده و بقایای رژیم منحل شده بعث وارد شهرهای "لطیفیه و یوسفیه" واقع در جنوب بغداد شده اند و اینها همان هایی هستند که خانواده های شیعی را به راحتی سر می برند و تاکنون افرادی از 12 خانواده شیعی قربانی این جنایات شده اند.

وی افزود: شهر لطیفیه واقع در 35 کیلومتری جنوب بغداد پس از نفوذ تروریست ها و عمال حزب بعث و انجام عملیات های تروریستی بر علیه خانواده های شیعه به شهر ارواح شبیه شده است، تا کنون و در طی دو هفته 270 خانواده شیعی از خانه هایشان بیرون رانده شده و آواره شده اند و پس از سرقت وسایل، منازل به آتش کشیده شده است.

موضوع باعث تاسف این است که نیروهای امنیتی زمانیکه در عملیات های موسوم به ثأر الشهدا مشغول پاکسازی زندان های تاجی و ابوغریب بودند از لطیفیه و ورود تروریست ها به آن غفلت کرده اند، منطقه ای که رابط اصلی میان بغداد و استان های جنوبی و مرکزی از جمله کربلا و نجف می باشد.

این مقام امنیتی در ادامه عنوان داشت: مردم عراق و نیروهای امنیتی این کشور، مناطق لطیفیه و یوسفیه را مثلث مرگ می نامند زیرا به محلی برای تجمع تروریست های وهابی و بقایای حزب بعث تبدیل شده است کسانیکه در طی سالهای 2004 تا 2007 یعنی در زمان اشغال عراق توسط آمریکا، در طی عملیات های مختلف صدها شیعه را کشتند به نحوی که خیابان ها را می بستند و مردم را از ماشین ها بیرون می کشیدند و مرتکب قتل های دسته جمعی می شدند و یا اینکه آنها را به داخل باغ هایی می بردند و پس از سر بریدنشان، فیلم مربوط را منتشر می کردند تا جوی از رعب و وحشت در میان مردم ایجاد کنند.

وی تاکید می کند این اقدامات در نتیجه اظهارات ضد شیعی برخی از تریبون های فتنه از جمله سخنان چند روز پیش احمد علوانی افزایش یافته است. در حال حاضر درگیری های سختی میان نیروهای امنیتی عراق در این منطقه و تروریست ها وجود دارد. شایان ذکر است که ترویست های وهابی پس از کشتن 22 نفراز دو خانواده شیعه در لطیفیه، درجنایتی شبیه به آن و در منطقه یوسفیه به دو خانواده شیعه 5 و 6 نفره در خانه هایشان حمله کرده و همگی آنها را کشتند.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
11 + 1 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .