فعالیت تیمهای ویژه ترور عربستانی در عراق

فعالیت تیمهای ویژه ترور عربستانی در عراق

سه شنبه ، ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ، ۱۷:۴۵
یک پایگاه عرب زبان از تلاشهای گسترده سازمان اطلاعاتی عربستان سعودی برای شعله ور کردن آتش جنگ مذهبی در عراق از طریق ترور شخصیتهای وابسته به اقلیت سنی و القای دست داشتن شیعیان در این ترورها پرده برداشت.
به گزارش مهر، پایگاه النخیل با اشاره به تلاشهای فتنه افکنانه سعودی ها در عراق آورده است : منابع امنیتی آگاه از دستورات دستگاه اطلاعاتی عربستان به گروههای تروریستی وابسته به خود در عراق برای ترور گسترده سنی ها خبر دادند.

این پایگاه می افزاید : دستگاه اطلاعاتی عربستان قصد دارد با ترورهای گسترده ضد اهل تسنن جنجال رسانه ای علیه شبه نظامیان شیعی به راه اندازد و این گونه وانمود کند که ایران در این اقدامات دست دارد. این اطلاعات پس از دستگیری یک رابط دستگاه اطلاعاتی سعودی فاش شده است

پایگاه مذکور ذکر کرد: مقرن بن عبدالعزیز آل سعود رئیس دستگاه اطلاعاتی و برادر پادشاه عربستان به تیمهای مرتبط با این دستگاه دستور داده است که حداقل پنج تا ده نفر از سیاستمداران سنی، علما، اساتید و شخصتیهای برجسته اجتماعی را (با هدف شعله ور کردن آتش جنگ مذهبی میان شیعیان و اهل سنت) ترور کنند.

این پایگاه می افزاید: دستگاه اطلاعاتی عربستان همچنین به تیم های ویژه خود در عراق دستور داده است که در خیابانها کشتار به راه اندازند تا این گونه وانمود شود که این اقدامات انتقام شیعیان از سنی ها است.

پایگاه مذکور نوشت : این دستورات دستگاه اطلاعاتی عربستان زمانی لو رفت که خبرچینی که قرار بود این فرمان را به گروههای تروریستی در داخل عراق به ویژه مناطق غربی و موصل منتقل کند، دستگیر شده است.

این پایگاه بیان کرد: همچنین در این دستورات به گروههای مرتبط با دستگاه اطلاعاتی عربستان توصیه شده است که در گروههای شیعی رخنه کنند

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
9 + 10 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .