شگرد جدید وهابیت ازدواج با دختران ایرانی شیعه

؛ شگرد جدید فرقه ی ضاله وهابیت برای سیطره بر شهرهای نفتخیر جنوب

اخبار رسیده از شهرهای مختلف کشورمان حاکی از آنست که مردان وهابی در جدیدترین روش تبلیغاتی خود به ازدواج با دختران شیعی اقدام می ورزند تا علاوه بر وهابی کردن این دختران بر خانواده های آنان نیز تاثیر گذاشته و فرزندانی که متولد می شوند را براساس اندیشه های افراطی وهابیت تربیت کنند.

بدون شک پیروان این فرقه ضاله که از سوی دولت وهابی عربستان سعودی حمایت و پشتیبانی می شوند، با چنین کاری سعی دارند طی مدت دو دهه آینده، جنوب کشورمان را که به دلیل نفت خیز بودن یکی از مهمترین و استراتژیک ترین نقاط کشور به شمار می‌رود را به طور کامل پیرو اندیشه و مسلک وهابیت کنند.

شایان ذکر است وهابییون در گذشته با استفاده از روش توزیع کتاب، کمک‌های مالی مستقیم و غیره، برای ترویج اندیشه‌های انحرافی خود در مناطق جنوبی کشورمان تلاش می‌کردند.
از دیگر روش‌های تبلیغاتی آنان سوءاستفاده از ارزانی مسکن بود به طوریکه آنان با پشتوانه مالی قوی که از چهره‌های وهابی عربستان دارند، به خرید خانه‌ اقدام ورزیده‌اند به طوریکه اخبار موجود حاکی از آن بود که در برخی مناطق و محله‌های شهرهای حاشیه ای استان فارس، خانه های زیادی که به خانه تیمی شبیه است، به پیروان این فرقه تعلق دارد. گفته می‌شود وهابییون در مجموع بیش از 74 میلیارد دلاری برای فعالیت علیه تشیع در ایران، در نظر گرفته اند.

دیدگاه ها

یا صاحب الزمان

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
3 + 5 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .