شبهه در مورد حقانیت داعش!!

آيا اين درست است كه داعش، دين اسلام را عملي تر و دقيق تر از هر گروه يا دولت اسلامگرايي، اجرا و تمدن اسلامي را احياء كرده است؟ منظور اصلي من چاپ پول اسلامي، دريافت و پرداخت دقيق زكات، رسيدگي سريع و قاطعانه به جرائم و كمك به مسلمين، و همچنين جهاد بي وقفه با كفار و توسعه سرزمين هاي اسلامي و برده داري، تعيين رهبر خلافت، كه از اصول حكومت هاي اسلاميست؟

متاسفانه گروهکهای جنایتکار تکفیری بعثی بی دینی همچون داعش که به دست دشمنان اسلام و برای نابودی اسلام ساخته شده اند با نام اسلام دست به جنایتهایی می زنند که هیچ جایگاهی در دین مبین اسلام که دین رحمت و مغفرت است نداشته و ندارد.
کسانی که اقدامات امروزی این گروهکها را با اسلام راستین مقایسه می کنند سخت در اشتباهند. اگر ذره ای مطالعه و تحقیق داشته باشند دچار چنین اشتباه فاحشی نمی شوند. دقیقا همان شیطنتی که مفتیان این گروهکها برای تخریب اسلام انجام می دهند توسط گروههای دیگری که اینگونه شبهات را القا می کنند در حال شکل گیری است یعنی گروههای دیگری نیز توسط دشمنان اسلام تشکیل شده که بعد از انجام این فجایع توسط امثال داعش با تبلیغ شبهاتی از این دست سعی می کنند به مردم دنیا اینگونه القا کنند که داعش و امثال آن با استناد به قرآن مانند زمان صدر اسلام عمل می کنند و اسلام اینگونه است. آری حقیقت این است که دشمنان اسلام در زمان ما از هر طریق و به هر شکلی با تمام توان و نیروی خود برای نابودی و بد نام کردن اسلام اصیل دست به کار شده اند و بر ماست که در مقابل این هجمه عظیم و برای حفظ اسلام عزیز کوتاهی نکرده و در مقابل آنان بایستیم.
اگر کمی به اقداماتی که توسط داعش در عراق و سوریه انجام می شود دقت کنیم خواهیم دید که هیچ شباهتی به اسلام ندارد مثلا در اسلام به کنیز و برده گرفتن یک مسلمان به هیچ وجه جایز شمرده نشده و غیر مسلمان نیز اگر حربی نباشد به هیچ وجه نمی توان آنرا به بردگی گرفت تازه بردگی نیز شرایط و ضوابط بسیار پیچیده ای دارد که به هیچ وجه با زمان ما جور در نمی آید ولی داعش در عراق کسانی را به بردگی گرفته که هیچ کاری به آنان نداشته و در اصطلاح کافر حربی نبوده اند حال کجای این عمل مانند زمان صدر اسلام و پیامبر اکرم دارد؟
پیامبر اکرم در بسیاری مواقع بدترین دشمنانش که کافر و مشرک بوده و بسیاری از مسلمانان را به قتل رسانده بودند بخشید مانند غزوه فتح مکه که سران شرک مانند ابوسفیان بخشیده شدند حال کجای این مسئله با کشتارهای فجیع داعش شباهت دارد یا مثلا پیامبر اکرم خون و مال و ناموس کسی که شهادتین را به جا آورد محترم می شمرد اما داعش هر مسلمانی که مخالف آنان عقیده داشته باشد به بدترین وجه می کشد.
البته توجه به یک نکته لازم است که امثال داعش یا دشمنانی که اینگونه شبهات را القا می کنند هیچگاه نمی توانند اقدامات داعش را مانند زمان پیامبر اکرم به حساب بیاورند بلکه آنها را مانند زمان خلفای غاصب صدر اسلام دانسته و با آن مقایسه می کنند که در این صورت باید گفت:
جنگهای زمان خلفا به هیچ وجه مورد تایید کامل امیرالمومنین و دیگر ائمه اطهار علیهم السلام نبوده ولی آنچه که امروز گروه تروریستی داعش به نام اسلام انجام میدهد حتی با فتوحات زمان خلفای غاصب هم به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. چراکه این گروه جاهل و سفاک به هیچ یک از ارزشهای اسلامی پایبند نبوده و به نام اسلام فقط برای بد نام کردن این دین پاک از طرف دشمنان اسلام به وجود آمده است.
همچنین اینکه از نشانه های اسلام راستین را مواردی همچون كمك به مسلمين، و همچنين جهاد بي وقفه با كفار و توسعه سرزمين هاي اسلامي و برده داري، تعيين رهبر خلافت... نام بردید را نمی دانیم کدام اسلام منظورتان است.اگر اسلام اهل سنت است که به درد ما نمی خورد اما اگر اسلام تشیع اثنی عشری است باید گفت کی و کجا داعش به مسلمانان کمک کرده و با کفار بی وقفه جنگیده است. حتی یک نمونه هم نمی توانید مثال بزنید. آیا مردم عراق و سوریه و لبنان و لیبی و ... کافرند؟؟؟ آیا به صرف یک عملیات انتحاری که در آن بیگناهانی در فرانسه کشته شده اند می توان پی به حقانیت این مسلک باطل برد؟ گفته اید توسعه سرزمینهای اسلامی! این حرف بسیار عجیب است. مگر این کشورها اسلامی نبوده اند که نیاز به توسعه داشته باشند یا می گویید تعیین رهبر!! آخر کجای این نشانه اسلامیت است؟ اتفاقا در این کشورها که آزادی و انتخاب رهبر توسط به همه مردم سپرده شده بود نه مانند داعش که یک عده انگشت شمار و خواص آنهم با تعیین تکلیف از سوی سردمداران استکباری خود شخصی را به عنوان رهبر انتخاب می کنند.
آگاه باشید و گول ظواهر را نخورید. اینان مانند خوارج زمان حضرت امیر(ع) هستند که تنها از اسلام برخی ظواهر آنرا یاد گرفته و به صورت خشن و غیر انسانی به کار می برند و هیچ بویی از اسلام نبرده اند.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
1 + 7 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .