سخنان محمد مرسی در مورد شیعیان مجرمانه است

سازمان دیده بان حقوق بشر شیعی روز گذشته در بیانیه ای سخنان صادر شده از سوی محمد مرسی ریاست جمهوری مصر در مورد شیعیان را در حد یک جرم بزرگ معرفی کرد، جرمی که بر خلاف تمام عرف ها و میثاق هایی است که جامعه بین الملل آنها را پذیرفته است.
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز»، سازمان در ادامه، سخنان ریاست جمهوری مصری را نوعی تحقیر بر تمام فرقه های اسلامی داخل و خارج مصر معرفی کرد.

سازمان شیعی تاکید کرد: در صورتی که ثابت شود چنین سخنانی از سوی مرسی بیان شده، مشروعیت وی را از رهبری دولت مصر که انقلاب آن بر اساس دموکراسی و آزادی و حقوق بشر پایه ریزی شده است زیر سوال خواهد برد. به خصوص این که سخنان ریاست جمهوری مصر وی را از معیارهای ریاست جمهوری که یک رییس جمهور را نگهبان و حامی فرزندان ملت معرفی می کند، خارج می سازد.

طبق سخنان یکی از مشاوران محمد مرسی، ریاست جمهوری مصری مدتی قبل گفت: «خطر شیعیان بر مسلمانان از یهودیان نیز بیشتر است» که چنین سخنی در نوع خود مجرمانه بوده و نشان از نیت های خطرناک علیه اقلیت های دینی مصری دارد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری سازمان دیده بان حقوق بشر شیعه، سازمان مذکور از ریاست جمهوری مصر تقاضا کرد که صحت و یا عدم صحت سخنان خود را بیان کرده و در صورت اقرار به درستی صدور چنین بیانی از سوی وی، از شیعیان عذرخواهی کند.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
4 + 2 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .