روش هاي جدید تبليغ وهابيت و نحوه فعالیت آنها در ایران

روش هاي جدید تبليغ وهابيت و نحوه فعالیت آنها در ایران:

با توجه به تبلیغات گسترده ی فرقه ی وهابیت و تخصیص دادن هزینه های بسیار زیاد در جهت تبلیغات این فرقه در اکثر کشورها و بخصوص ایران اسلامی توجه شما را به برخی گزارشهای موجود در این زمینه از منابع مختلف خبری جلب می کنیم ...

گزارش اول:
گروه هاي سلفي با روش هاي نوين در ميادين اصلي شهر اصفهان به ترويج افكار خود مي پردازند.

به گزارش آريا، اخيرا گروه هاي سلفي در سطح شهر اصفهان به صورت گسترده اي براي ترويج خود ميان جوانان فعاليت مي كنند كه اين تبليغات بطور علني به ميادين اصلي شهر نيز رسيده است.

يكي از فعاليت هاي تبليغي كه اخيراً در اصفهان صورت مي گيرد، حضور جوانان آراسته و بسيار شيك پوش در ميادين اصلي شهر است كه قرآن هاي كوچكي را به همراه شماره تماس هاي محل هايي كه بشتر آنان محل آموزش قرآن و در محل هاي بالاي شهر اصفهان است به دختران هديه مي كنند.

بر اساس اين گزارش، اين قرآن هاي كوچك كه محل چاپ آنان در خارج ايران بوده است، تنها به دختراني كه پوشش مناسبي ندارند داده مي شود.

گفتني است، گروه ها و فرق متعددي در اصفهان در حال فعاليت هستند كه فعال ترين آنها گروه¬هاي سلفي هستند كه بابرگزاري مراسم هاي آموزش قرآن، تفاسير ضد شيعي خود را به جوانان ارائه مي كنند .

گزارش دوم:
فعاليت هاي فرقه وهابيت درکشورمان در دامنه اي از مناطق مرزي اعم از جنوب،غرب و شرق کشورتشديد شده و در دو قالب فرهنگي و اجتماعي در حال پي گيري است.
توزيع کتاب هاي ترويج کننده عقايد انحرافي فرقه وهابيت به زبان فارسي و نيز برخي کتب در اهانت به عقايد شيعه و اختلاف افکني ميان برادران شيعه و سني در قالب اعزام برخي مبليغن به کشور از جمله اقدامات در قالب فرهنگي است.
همچنين اين فرقه با حمايت مالي از يکي از کشورهاي عربي هزينه هاي هنگفتي را براي راه انداي فعاليت هاي اقتصادي ،تشويق گروه هاي هدف به ازدياد زاد و ولد براي تغيير ترکيب جمعتي ، تسهيلات به جوانان براي فعاليت هاي اقتصادي ،مونوپل کردن واردات برخي اقلام به گروه هاي هدف خود ،کمک براي براي نام گذاري فرزندان خانواده ها براي نام هاي مورد علاقه اين فرقه و... در چارچوب قالب اقتصادي خود انجام مي دهند.
گفته مي شود اين اقدامات تنها منحصر به ايران نبوده و د رديگر کشورهاي عربي نيز سالانه بيش از 30 تا 40 ميليون دلار جهت تبليغ فرقه وهابيت هزينه مي شود.

گزارش سوم:
وهابیت تلاش دارد با روش صهیونیستی جنوب ایران را به تسخیر خود درآورد.

به گزارش«شیعه نیوز» به نقل از البرز، برخی چهره های فعال وهابی با لباس اهل سنت فعالیت تازه ای را شیعیان در مناطق جنوبی کشور اغاز کرده اند.
این گزارش حاکیست براساس اعتقادات صهیونیستها بخشی اعظمی از خاک ایران درجنوب کشورمان درگذشته مرکز فعالیت یهودیان بوده است .

آنها براین باورند که شیراز مرکز این فعالیتها در گذشته به شمار میرفته است.
ازهمین رو و باتوجه به امکان معامله آسان با وهابیون وهمچنین بدلیل عدم امکان حضور صهیونیستها در کشور وهابیون به پیاده نظام ارتش صهیونیستها در جبهه آرام تسخیر جنوب تبدیل شده اند.
خرید اماکن و منازل متعلق به شیعیان دربرخی مناطق استان فارس و بوشهر از مهمترین راهکارهای حضور وهابیون در این مناطق بشمار میرود.
اخیرا تعدادی از سران اهل سنت با گرایش وهابی قصد دارند مرکزی را برای انجام فعالیتهای خود در شیراز دایر نمایند.
بهمین منظور این افراد برای خرید منازل متعلق به شیعیان جهت احداث مرکز خود با مالکان آنها وارد معامله شده اند.
خبرنگار البرز از بوشهر خبر داد جزایر کوچک این استان در خط مقدم تسخیر و آنچه عملیات پاک سازی منطقه از شیعیان نامیده میشود قرار دارد.
ایجاد مساجد ومراکز اهل سنت به منظورقرار دادن دراختیار وهابیون ازجمله مواردی است که با فشار سیاسی بعنوان اولین حربه درمنطقه درحال شکل گیری است.
خالی کردن برخی شهرکهای شمالی بوشهر از سکنه شیعه از چند سال پیش تحت عنوان خرید و مهاجرت برای اشتغال در دستور کار سران وهابیون حاشیه خلیج فارس قرار دارد.

دیدگاه ها

مشکل دارید که مردم قرآن می خونند؟

با سلام. خدا قوت بزرگواران. موفق باشید یا علی
baranenoor.blogfa.com/post/194
در این زمینه بنده بر اساس تجربه شخصی که در گروه تلگراممنون نفوذ کرده بودن نکاتی رو تیتروار عنوان کرده ام.
البته چیزی بلد نیستم. اما خوش حالم که با سایت شماآشنا شدم. حاضر به همکاری هستم.

سلام خواهشا به هرمزگان بندرخمیر هم یه سری بزنید بد نیست بدونید ماه رمضان تو منطقه سی دستگاه اینجا وهابیت دارن خرابکاری میکنن

سلام خواهشا یه سری هم به هرمزگان شهرستان بندرخمیر هم بزنید اینجا وهابیت بیداد میکنه تو منطقه سی دستگاه

دست مریزاد

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
1 + 3 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .