دکتر حسینی قزوینی :250 میلیارد دلار کمک عربستان برای جلوگیری از گسترش فرهنگ شیعی در خاورمیانه !

امروز یکی از شاخصترین فرقه‌هایی که در برابر اندیشه شیعی و مبانی اعتقادی او با تمام توان به میدان آمده و از تمام ظرفیت ها برای زیر سوال بردن فرهنگ اهل بیت(ع) استفاده می‌کند وهابیت است.

به گزارش شیعه نیوز به نقل از مرکز خبر حوزه، دکتر حسینی قزوینی در نشست تخصصی مهدویت در حاشیه نمایشگاه طلیعه ظهور در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر حضرت معصومه(س) با بررسی موضوع مهدویت از نگاه وهابیت گفت: وهابیت با مرکزیت عربستان سعودی و با استفاده از امکانات دولت سعودی و پشتیبانی استکبار جهانی در عرصه القاء ‌شبهه علیه شیعه یکه تاز میدان است.

وی افزود: دولت عربستان سعودی رسماً اعلام کرده برای نجات صدام و مساعدت او در جنگ 8 ساله بر ضد ایران 20 میلیارد دلار هزینه کرده ایم و امروز برای جلوگیری از گسترش فرهنگ شیعی در خاورمیانه آماده ایم 250 میلیارد دلار هزینه کنیم.

رییس موسسه تحقیقاتی ولی عصر(عج) یادآور شد: با گستره ای که وهابیت علیه شیعه به ویژه مهدویت دارد همه در مقابله تهاجم فرهنگی وهابیت تلاش کنیم.

این استاد حوزه خاطرنشان کرد: نظریه پردازان وهابیت در القاء شبهه بر ضد مهدویت از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و در یکی از سایت های متعلق به وهابیت بیش از 300 کتاب علیه مهدویت روی این سایت قرار گرفته است.

وی با اشاره به وجود دو هزار روایت پیرامون مهدویت و همچنین تالیف بیش از 1150 کتاب به زبانهای مختلف دنیا در این عرصه گفت: برای فریضه ای از فرایض اسلام این اندازه روایات یا کتاب تالیف نشده است.

وی با بیان اینکه اهل سنت و وهابیت در اصل مهدویت با شیعه نزاعی ندارند افزود: نزاع وهابیها با شیعه در مسئله تولد حضرت ولی عصر (عج) است که آنها اعتقاد دارند شخصی که رسول خدا بشارتش را داده اند متولد نشده است و نزدیک قیامت آنهم نه به عنوان فرزند امام حسن (ع) بلکه به عنوان فرزند عبدالله به دنیا خواهد آمد.

رییس موسسه تحقیقاتی ولی عصر(عج) یادآور شد مرکز «رابطه العالمیه الاسلامیه» که بزرگترین مرکز فرهنگی و نشر تفکر وهابی است، رسماً اعلام کرده است که اعتقاد به ظهور مهدی یک امری است که بر همه مسلمانان واجب است.

دکتر حسینی قزوینی گفت: یکصد و دوازده نفر از بزرگان اهل سنت صراحتاً اعلام کرده اند که امام عصر (عج) به دنیا آمده اند و این نشان از پوچی ادعای وهابیت است

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
4 + 12 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .