دور جدید شیعه کشی وهابیون در پاکستان

در جریان خشونت ها و اقدامات تروریستی در شهر بندری کراچی و شهر کویته یک شهروند پاکستانی در راه بازگشت به منزل خود هدف قرار گرفت و به شهادت رسید. حال جوان دیگر پاکستانی که از ناحیه گردن هدف سه گلوله قرار گرفته وخیم گزارش شده است.

به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از ابنا دیروز خشونت ها و اقدامات تروریستی در پاکستان از سرگرفته شد و بار دیگر ثبات و آرامش شیعیان، بعد از چند روز وقفه بار دیگر بهم خورد.

یک شهروند شیعه پاکستانی در منطقه "ملیر" شهر کراچی هدف تک تیراندازان مزدور سپاه صحابه قرار گرفت و به شهادت رسید.

براساس این گزارش، «سید حسنین مهدی زیدی» ۴۱ ساله هنگام بازگشت به منزل در محله ارودنگر کراچی هدف شلیک مستقیم گروه تروریستی صحابه قرار گرفت و به شهادت رسید.

پیکر این شهید پاکستانی به حسینیه مرکزی جعفر طیار منتقل شده است.

ساعتى پيش «محمد بشير» در محله وحدت کالونى شهر کويته از توابع ايالت بلوچستان در تیراندازی تک تيراندازان سپاه صحابه بشدت زخمى شد.

این جوان شیعه که هدف سه گلوله از ناحیه گردن قرار گرفته به بيمارستان "سى ام اچ" کویته منتقل شده و حال وی وخیم گزارش شده است.

به گزارش خبرنگار ابنا، در آخرین جنایات مزدوران سپاه صحابه، لشکر جنگوی و طالبان یک کارگر ساختمانی، امام جماعت مسجد نور ایمان و یک کاندیدای انتخابات پارلمانی پاکستان و یک پسر و پدر به شهادت رسیدند.

«خادم على» که به عنوان یک نگهبان ساختمان هیچگونه فعالیت سیاسی و یا مذهبی نداشت، در شهرک هرازه شهر کویته هدف قرار تروریستهای لشکر جنگوی قرار گرفت و به شهادت رسید.

«فخرالاسلام» نامزد شیعه جنبش متحده قومی از حوزه ۴۷ مجلس ایالت سند پاکستان بر اثر تیراندازی در منطقه هاله شهر حیدرآباد پاکستان به شهادت رسید.

«حاجی غضنفر علی» امام جماعت مسجد "نور ایمان" که برای اقامه نماز جمعه راهی مسجد بود در بین راه هدف تک تیراندازهای سپاه صحابه قرار گرفت و به شهادت رسید.

«کلب عباس» ۵۵ ساله و پسرش «مسرت عباس» ۲۸ ساله در منطقه "گلزار هجری" شهرک "قائد اعظم" کراچی با یورش وحشیانه مزدوران سپاه صحابه به شهادت رسیدند.

انفجار بمب، افزایش خشونت ها و قتل های هدفمند در کراچی طی روزها و ماه های گذشته افزایش چشمگیری داشته است به طوری که در سال ۲۰۱۲ بیش از یک هزار و ۱۰۰ نفر قربانی عملیات تروریستی اعضای گروه های غیرقانونی در این شهر به عنوان بزرگترین شهر اقتصادی پاکستان، شدند.

دیدگاه ها

عالی بود

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
5 + 6 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .