در شکست حصر حلب به هر تروریست چند "حوری" می‌رسد؟!

تروریست مشهور سعودی که مسئول امور به‌اصطلاح "شرعی" گروهک جیش الفتح است؛ از آغاز "غزوۀ حلب" خبر داد، تا به زعم وی مناطق شرقی حلب از محاصرۀ ارتش سوریه آزاد شود.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، عبدالله المحیسنی در یک فایل ویدئویی که از سوی فعالان شبکه های مجازی منتشر شده، گفته است که معرکۀ حلب "بزرگ ترین حماسه در تاریخ مبارزۀ شام" خواهد بود.
او در بخشی از این فیلم به عناصر تحت امرش وعده می دهد که 72 حوری در بهشت انتظار هر یک از آنان را می کشد!
المحیسنی از عناصر مسلح جیش الفتح خواسته که برای شکستن محاصرۀ ارتش سوریه در حلب تلاش؛ و چندین گذرگاه میان شهر و حومۀ آن ایجاد کنند.
این در حالی است که برخی خبرها از کشته شدن عبدالله المحیسنی و تعدادی از سرکردگان گروههای تروریستی در حملۀ هوایی ارتش سوریه به محل استقرار آنان در جبل الزاویه در حومۀ ادلب حکایت دارد، اما بعضی از مخالفان سوری فرضیۀ کشته شدن وی را رد و عکسی از او بعد از این حملات منتشر کرده اند.
نام المحیسنی به صورت خاص بعد از درگیری های جاری در شمال سوریه به خصوص در حومه شمالی حلب و درگیری های اخیر ادلب مطرح شد. او از فرماندهان نزدیک به جبهه النصره به شمار می آید.

دیدگاه ها

بنظر 72 عدد خوری یا قوری کم نیست من 7200 خوری یا قوری به شما میدهد کاری کنید افرادی بیشتری بکشید طفل ها و زنان و جوانان بیشتری برای رفتن به بهشت نیاز است قران کشتن یک نفر را با کل بشر توصیف می کند شما که قران و سنت قبول دارید بحساب خودتان چگونه قران که کاری به مذهب سنت کسی ندارد می گوید کشتن یک نفر مساوی است با کشتن کل بشر و زنده کردن یک نفر مساوی است با کل بشر چگونه فکر می کنید مگر بهشت طویل مالاست

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
11 + 6 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .