خفه کردن يک زن به جرم شيعه بودن

يکي از عناصر گروه تروريستي داعش که لباس سياه بر تن کرده و چهره خود را پوشانده است به‌وسيله يک طناب بانوي سوري را به جرم شيعه بودن خفه کرد.

به گزارش «شيعه نيوز»، گروه تروريستي دولت اسلامي عراق و شام موسوم به "داعش" يک بانوي سوري را در شهر ادلب به جرم شيعه بودن اعدام کرد.در فيلم منتشر شده از جنايت اين گروه تکفيري؛ يکي از عناصر آن که لباس سياه بر تن کرده و چهره خود را پوشانده است به‌وسيله يک طناب اين زن 40 ساله را خفه مي‌کند. درحالي که جمعيت زيادي نيز ذره ذره جان دادن اين زن شيعه را نظاره مي‌کنند.

گروه تروريستي داعش قوانين افراط گرايانه‌اي را در زمينه اجراي آنچه که آن را «مجازات شرعي» ناميده، در مناطق تحت تصرف خود وضع کرده و عناصر تروريستي وابسته به سازمان القاعده با توسل به زور و سلاح اين قوانين را در ميان اهالي مناطق محل حضور و فعاليت خود، به ويژه رقه، ريف ادلب و بخشي از روستاهاي ريف لاذقيه اجرا مي‌کنند.اين گروه که با صدور بيانيه‌اي "يزيد" را رهبر و پيشواي خود و امام حسين(عليه السلام) را دشمن خود خطاب کرده است ذبح شيعيان را در مناطق تحت تسلط خود واجب برشمرده است.

دیدگاه ها

لعنت خدا و پیامبران و امامان بر حق بر این مزدوران شیطان صفت پست هیچ حیوانی هم نوع خودش جز در موارد بسیار نادر نمیکشه اما اینها از حیوانات و کفتارها هم بد ترند خدا حافظ دین و و جود و نام مقدس پیامبر و امامان معصوم است دلم روشن است به پیش بینی حضرت علی (ع) از این موجودات انسان نما ان شا الله به زودی مثل یزید و یزیدیان از زمین محو میشن و آثارشون هم باقی نمیمونه

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
13 + 4 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .