جنایات وهابیت در مالی ، خرید کودکان از والدین شان و...

مسلمان نماهای وهابی با کودتاه در کشور مالی بر دو سوم این کشور تسلط پیدا کرده اند و با سوء استفاده از این موقعیت، کارهایی نه تنها بدور از آموزه ها اسلام بلکه به دور از انسانیت مرتکب می شوند.
جام دینی؛ شبكه بي بي سي عربي گزارش داد:

مسلمان نماهای وهابی در كشور مالي كه به تازگي بر بخش هاي گسترده اي از این کشور تسلط پيدا كرده اند با خريد كودكان از والدينشان، از آنان براي آموزش و استفاده در اهداف نظامي استفاده مي كنند.

به گزارش كميسر حقوق بشر سازمان ملل، ايوان سايمونويچ، مسلمان نماهای سلفي در كشور مالي طي مدت سيطره بر دو سوماین کشور اعمال خشونت آميز عليه زندانيان و همچنین اعمال ضد بشري زيادي در حق زنان وكودكان مرتكب شده اند و با اقدامات خشن و غیر اسلامی، به گمان خود در حال پياده سازي شريعت اسلامي، حقوق زنان را زير پا ميگزارند.

همچنين طي اين مدت با به اجرا درآوردن به اصطلاح احكام اسلام، باعت قطع دست و شلاق زدن عده ي زيادي از اشخاص شده اند.

ايوان سايمونويچ گفت :وهابیون دختران مجرد را بدون در نظر گرفتن رضايت آنها مجبور به ازدواج با اشخاص ديگر مي كنند.آنها با اجبار والدين كودكان را به مبلغ 600دلار از آنها خريداري می کنند و در جهت اهداف نظامي خود آموزش ميدهند.

اين افراد با تجارت مواد مخدر پول واموال زيادي به دست آورده اند. افراد مسلح در مالي درماه مارس گذشته با انجام كودتاي نظامي بر عليه دولت دو سوم كشور مالي را تحت سيطره خود در آوردند.

لازم به ذکر است که مسلمان نماهای وهابی هر کجای دنیا که اعلام موجودیت کرده اند فعالیت هایشان همراه با قتل، غارت و تجاوز به نوامیس مردم بوده است و این رفتارها عین همان رفتاری است که در بدو تشکیل وهابیت با حمله به حرم امیرالمومنین(ع) و سیدالشهدا(ع) و کشتار و غارت مردم بود که حمله به کربلا در 18 سال 1226 قمری وحشتناکترین حادثه بعد از واقعه عاشورا در این سرزمین محسوب می شود.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
9 + 0 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .