جنايت جديد وهابيون عليه عزاداران حسيني در پاکستان

جنايت جديد وهابيون عليه عزاداران حسيني در پاکستان مزدوران وهابي با کمين گذاشتن سر راه شيعيان در مناطق برون شهري آنان را مجبور مي نمايند، برهنه شده و چنانچه آثاري از کبودي در پشت و سينه ي آنان که نشاني از عزاي حسيني باشد فرد مذکور را به فجيع ترين شکل ممکن به شهادت ميرسانند .

به گزارش خبرنگار «شيعه نيوز» در پاکستان، همزمان با ماه محرم و صفر که شيعيان و پيروان خاندان رسالت در سالروز شهادت حضرت ابا عبدالله الحسين به عزاداري ميپردازند. وهابيون تکفيري به روش هاي مختلف چهره ي خود را در دشمني با پيروان خاندان رسالت آشکار ميکنند .

خبرنگار«شيعه نيوز»، از منطقه پاراچنار و برخي از مناسق شيعه نشين پاکستان گزارش ميدهد، مزدوران وهابي با کمين گذاشتن سر راه شيعيان در مناطق برون شهري آنان را مجبور مي نمايند، برهنه شده و چنانچه آثاري از کبودي در پشت و سينه ي آنان که نشاني از عزاي حسيني باشد فرد مذکور را به فجيع ترين شکل ممکن به شهادت ميرسانند .

متاسفانه عدم وجود خبرنگارهاي خارجي در مناطق شيعه نشين پاکستان باعث شده صداي مظلوميت شيعيان آن منطقه به گوش جهانيان نرسيده و وهابيون از اين خلأ همه جانبه استفاده نموده و به جناياتشان ادامه ميدهند .

لازم است شيعيان و مسلمانان سراسر جهان به دليل جنايت عليه بشريت توسط فرقه ضاله وهابيت به سازمانهاي حقوق بشري شکايت کرده و رهبران وهابيت را براي رسيدگي به دادگاههاي بين المللي معرفي نمايند .

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
6 + 1 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .