تخریب مقبره حضرت زینب،حربه جدید وهابیون عربستان

تخریب مقبره حضرت زینب (سلام الله علیها)، حربه جدید وهابیون عربستان است که از سوی شبکه تلوزیونی«صفا» مطرح شده است.
[-] اندازه متن [+] به گزارش سرویس دینی جام نیوز ،سحر بلمانه؛ شبکه تلویزیونی «صفا» وابسته به جریان وهابیت، خواستار تخریب حرمین شریفین حضرت زینب (سلام الله علیها) و حضرت رقیه (سلام الله علیها) شد.

این شبکه خبری با توصیف تروریست های سوریه که خود را ارتش آزاد می نامند، به «نوادگان بنی امیه» از آنان خواست تا مقبره و صحن حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) واقع در دمشق را ویران کنند.

شبکه صفا وابستگی زیادی به آل سعود دارد و دفتر رسمی آنان در ریاض، قاهره و کویت است، کارشناسان رسانه، این شبکه تلویزیونی را وابسته به دستگاه جاسوسی رژیم سعودی می دانند.

برنامه های این شبکه ایجاد فتنه و اختلاف میان مذاهب اسلامی و ترویج افکار وهابیت است. کسانی که در این شبکه وهابی فعالیت می کنند، کارمندان دستگاه اطلاعات عربستان هستند.

در متن بیانیه این شبکه آمده است: ای نوادگان بنی امیه، ای پیروان معاویه و یزید، ای عناصر ارتش آزاد سوریه، معبد(حرم) سیده زینب(ُسلام الله علیها) را هدف خود قرار بدهید و آن را نابود کنید.

سوریه از ماههای اخیر شاهد ورود افراد مسلح به این کشور و ایجاد نا امنی در خط مقدم مقاومت است؛ این تروریست ها توانسته اند در بخش های زیادی از سوریه نا امنی ایجاد کنند.

ارتش سوریه در هفته های اخیر توانسته است که با قدرت، به مقابله با این گروهها بپردازد.

در عصر امروز که جامعه مسلمانان با شمر و یزید و معاویه های جدید یعنی همان «نوادگان بنی امیه» روبرو هستند، تنها راهکار نیز مقابله با آنان به روش اهل بیت (علیهم السلام) است.

بنی امیه بر خلاف همه قبایل عرب تنها یک نژاد نبودند، بلکه مانند قوم یهود دارای یک طرز تفکر خاص و دارای نقشه های زیرکانه بودند و با ظهور اسلام، بنی امیه بیش از دیگران احساس خطر نمود و تا آنجا که قدرت داشتند با اسلام جنگیدند تا زمانیکه مکه توسط پیامبر و سپاه اسلام فتح شد و بعد از این همه مبارزه با اسلام جایز ندانستند و مجبورا اسلام ظاهری آوردند.

بدون شک چهره های همچون امام حسین (علیه السلام) که از پستان رسالت شیر خورده و در دامن ولایت پرورش یافته است، نمی توانست در برابر اعمال معاویه بی تفاوت باشد، ولی مصلحت اسلام ایجاب می کرد که روش برادر را در پیش گیرد، تنها گاهی در برابر یاوه گویی های او می ایستاد.

امام حسین (علیه السلام) پس از شهادت برادرش نزدیک به 10 سال با معاویه معاصر بود و در این مدت سیاست آن حضرت در برابر دستگاه سلطنت معاویه ادامه سیاست برادرش امام حسن (علیه السلام) بود و در هر فرصت با نوشتن نامه یا برخورد حضوری سیاست معاویه را محکوم می کرد.

امروز به دنبال تبلیغات رسانه های وهابی که از سوی عربستان سعودی و قطر حمایت می شوند، یک بار دیگر جامعه مسلمان به آن دوران بازگشته است. خصوصا که وهابی ها با تهدید منفجر کردن و بمب گذاری حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها)، چند ماهی است که به جان حکومت سوریه افتاده اند.

حملات عناصر و گروه های مسلح به منطقه حضرت زینب(سلام الله علیها)در حالی صورت می گیرد که بیانگر وابستگی کامل عناصر مسلح و تروریست به جریان های وهابی خارجی و تلاش آنها برای برانگیختن جنگ داخلی و طایفه ای بین قومیت ها و اقشار مختلف مردم این کشور است و در این میان تنها راهکار و اساسی ترین روش، روش امام حسین (علیه السلام) است؛ چرا که آن حضرت چه در رابطه با صلح و پیمان شکنی های معاویه و چه در مورد موضوعات دیگر، واقعیت ها را صریح و بی پرده برای مردم بیان کرد و افکار آنان را برای درک این واقعیت های تلخ و قیام و مبارزه بر ضد آن در شرایط مناسب آماده ساخت.

و مناسب ترین زمان برای به کارگیری روش آن امام معصوم حال است که ماهواره های عربی نییل ست و عرب ست در اقدامی خصمانه و در تلاش برای جلوگیری از انتقال واقعیت ها و آگاه شدن افکار عمومی عرب از تحرکات خطرناک گروه های مسلح تروریستی، پخش شبکه سوری الدنیا را متوقف کردند.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
19 + 1 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .