امیر قطر با همدستی قرضاوی به دنبال ترویج تفکر ضاله وهابیت است

به گزارش «شیعه نیوز»، محمد صلاح زاید رییس حزب صوفی "النصر" در مصر اعلام کرد: امیر قطر به همدستی قرضاوی درحال اشاعه تفکر ضاله وهابیت است.

وی عنوان نمود: امیر قطر با نام خدمت به اسلام، مسجدی به نام محمد بن عبدالوهاب پایه گذار دینی تفکرساختگی وهابیت با مساحت 175 هزار متر مربع دردوحه ساخته است که بیشتر از 18 در و 96 قبه دارد.

زاید در ادامه می گوید: امیر قطر به بهانه اینکه تغییرات عصر کنونی پیروی از تفکر ضاله وهابیت را می طلبد امت اسلامی را به سوی آن فرا می خواند. وی میپرسد آیا شریعت در قطر اعمال می شود؟ ایادر قطر کسی به جز قرضاوی به عقیده های محمد بن عبدالوهاب واقف است؟ کسی که میخواهد تفکرات الازهر را از مردم قطر بدزدد و آنها را به تمکین از تفکر دروغین وهابی- سلفی مجبور کند.

زاید ، شیخ الازهر را خطاب قرار می دهد و می گوید: این حق شماست که از توهین های قرضاوی نسبت به خودت چشم پوشی کنی امام به عنوان نماینده الازهر حق چشم پوشی از توهین به این موسسه شریف را نداری ، یک آیه قرآن را به شما یادآوری می کنم: زمانیکه رسول اکرم (صلی الله علیه و اله و سلم) برخی چشم پوشی ها در برخورد با بدخواهان اسلام انجام داد این آیه نازل شد: "سواء عليهم استغفرت لهم أم لم تستغفر لهم لن يغفر الله لهم" : بر آنها یکسان است که برایشان طلب آمرزش کنی یا نه، خداوند آنها را نمی بخشد.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
3 + 1 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .