النصره، مسیحیان را به زور اسلحه مسلمان می‌کند!

برخی از اهالی شهر مسیحی نشین معلولا در ریف دمشق که به پایتخت گریخته اند، اعلام کردند که گروه های تروریستی وابسته به القاعده با "صلیبی" خواندن آنها، وارد روستایشان شده‌اند و شماری از آنها را وادار کرده‌اند که اسلام خود را اعلام کنند.
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از العالم، "ماری" که روز گذشته در دمشق در مراسم عزاداری سه تن از قربانیان حمله گروه های مسلح به معلولا شرکت کرده بود، در مصاحبه با فرانس پرس گفت: عناصری از گروه های تروریستی مسلح پس از منفجر کردن پست بازرسی نیروهای نظامی در ورودی شهرک معلولا، تکبیرگویان وارد روستا شدند، در حالی که فریاد می زدند: "ای صلیبی ها! جبهه النصره به سراغ شما می آید". این جنگجویان در میدان روستا عکس می گرفتند و تکبیر می گفتند و تیر هوایی شلیک می کردند.

"عدنان نصرالله" 65 ساله که در این مراسم شرکت داشت نیز تاکید کرد که مقابل ورودی روستا زندگی می کند و صدای انفجار بزرگی را در روز چهارشنبه شنیده که بر اثر آن، طاق سر در ورودی معلولا تخریب شده است. وی افزود: پس از آن افرادی را دیدم که پارچه ای بر پیشانی خود بسته اند و بر آن نوشته شده: "النصره تیراندازی می کنند". آنها به سمت برخی صلیبهایی که بر بالای کلیساها ودیرها قرار داشتند، شلیک می کردند.برخی از آنها را دیدم که هفت تیر خود را به سمت یکی از همسایگان نشانه گرفتند و او را وادار کردند که اسلام آوردن خود را اعلام کند و سپس وی را به سخره گرفتند.

"رشا" یکی از ساکنان شهر نیز اظهار داشت که نامزدش "عاطف" پس از ورود گروه های مسلح به روستا، ربوده شده است. هنگامی که از حوادث معلولا مطلع شدم در دمشق بودم؛ از این رو با نامزدم تماس گرفتم، اما شخص دیگری جواب داد و گفت که از اعضای ارتش آزاد است. از او پرسیدم که عاطف کجاست؟ او گفت عاطف را سربریدیم. به آنها پیشنهاد دادم تا برای بازگرداندن وی مبلغی را پرداخت کنم، اما وی گفت: "ما شوخی نداریم! او را سربریدیم...از وی خواستیم مسلمان شود اما وی نپذیرفت." عاطف یکی از 6 مبارز کمیته های مردمی است که در معلولا ربوده شد و هنوز از سرنوشت وی اطلاعی در دست نیست. گروه های تروریستی با حمله نیروهای دولتی سوریه که روز چهارشنبه شهر معلولا را به طور کامل تحت کنترل خود در آورده اند، وادار به ترک این منطقه شدند.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
3 + 1 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .