اعتراف دختر امیر قطر به حمایت پدرش از تروریست ها

به نقل از پایگاه خبری جهینة نیوز، به نظر می رسد که زمان انگشت گزیدن های حامیان تروریست های سوری آغاز شده است.

در این راستا مقامات مسئول سعودی نسبت به فریب جوانان این کشور برای راهی شدن به میدان های جنگ در سوریه و پیوستن به صفوف گروه های تروریستی در این کشور از بیم تکرار تجربه افرادی که از افغانستان و عراق بازگشتند، هشدار دادند.

این هشدار مسئولان سعودی پس از آن داده می شود که بسیاری از پایگاه های اینترنتی اجتماعی از کشته شدن بسیاری از جوانان عربستانی در میدان های مختلف نبرد در سوریه خبر دادند.

در این ارتباط «عبد الله بن عبد العزیز»، پادشاه سعودی از وجود افرادی ابراز تاسف کرد که با سرنوشت جوانان این کشور بازی می کنند و آنها را فریب می دهند.

پادشاه سعودی در این ارتباط خواستار محاکمه چنین افرادی شده و تاکید کرده که محاکمه آنها نباید تنها به زندان محکوم شود، چون آنها فرزندان ما را فریب دادند.

این درحالی است که منابع دیپلمات غربی شمار تروریست های حاضر در صفوف گروه های تروریستی فعال در سوریه را چهار هزار نفر برآورد کردند.

اما از سوی دیگر «شیخه هند»، دختر شیخ «حمد بن خلیفه آل ثانی»، امیر قطر در صفحه توئیتر خود انتقادات شدیدی را از پدر خود در خصوص سیاست های اتخاذ شده در قبال کشور سوریه انجام داد و از این دخالت ها با عنوان «رسوایی تاریخی کشور قطر» یاد کرد.

دختر امیر قطر در ادامه مطلب خود نوشته است: «پدرم از انقلاب [بحران] سوریه به این جهت حمایت کرد، چون باور داشت که آنچه در این کشور روی می دهد، خواست و اراده مردم این کشور است، اما امروز آنچه شاهد آن هستیم برعکس آن است.

وی می افزاید: فیلمی در این اواخر منتشر شده که نشان می دهد، یکی از افراد مسلح قلب یک شهروند سوری را می خورد، بدون تردید این خواسته آزادیخواهان نیست، بلکه این جنایتی در حق مردم سوریه است.

دختر امیر قطر در پایان مطلب خود نوشته است که من از دخالت عناصر مسلح سعودی در بحران سوریه و دادن اجازه قتل و اعدام شهروندان سوری انتقاد می کنم. فیلمی را مشاهده کردم که در آن یک سعودی 12 شهروند سوری که گفته می شود، سرباز نظام بوده اند، را به قتل می رساند، به نظر من چنین اقداماتی انقلاب مردمی را به انقلاب تروریستی تبدیل می کند

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
1 + 3 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .