آیت الله گرامی: به نظر می رسد که وهابیون اساسا مسلمان نیستند

به گزارش "شيعه نيوز" به دنبال انتشار خبر تهديد شيعيان به مهاجرت يا قتل و عام انان توسط وهابيون ايت الله گرامی اين رفتار غير انساني وهابيون را محكوم نمودند .
متن اين بيانيه به شرح زير است :

بسمه تعالی
انصافا اگر کسی خوب دقت کند و برخی مصالح امت اسلامی را نادیده بگیرد می تواند بگوید به نظر می رسد که وهابیون اساسا مسلمان نیستند:

1- اینکه هم آثار اسلام را از بین می برند، حتی می خواستند قبر پیامبر را تخریب کنند که اعتراضات عمومی کشورهای اسلامی مانع این کار شد، اگر قرآن را از بین نمی برند چون قدرت این کار را ندارند، قرآن در همه دنیا پخش است.

2- مسلمانها را می کشند، علامت دشمنی کسی با دیگری اینست که اگر خود آن شخص را نمی تواند از بین ببرد آثار او را از بین می برد و اطرافیانش را ترور یا بنوع دیگر از میان بر می دارد. عمل وهابیون از اول اینطور بوده حرفهای دیگر بهانه است. قبر اولاد پیامبر را تخریب می کنند که هیچ اثری از آن نباشد. آنوقت قبر عثمان را در آخر بقیع نظیف و تمیز نگه داشته اند آنهم بخیال اینکه آن قبر عثمان خلیفه سوم آنهاست در حالیکه احتمالا آنهم قبر عثمان بن مطعون است.

قبر ملک فهد هم هرگز مثل قبر فرزندان پیامبر یک تل خاک و خرابه نمی باشد. داستان دالگورکی را در ارتباط با محمد بن عبد الوهاب بخوانید تا ببینید اساس وهابیت چگونه بوجود آمده است . لیکن ما برعایت مصالح مهم اسلامی این گونه نمی گوییم و فقط دعا می کنیم که خداوند به آنها عقل بدهد تا ضرورت وحدت اسلامی را بخوبی در زمان ما درک کنند و بفهمند که تهمت بیدینی و کفر و هرگونه خلاف دیگر به یک جمعیت مهم مسلمان جهان عواقب خطرناک دنیوی و اخروی دارد.

آمین یا رب العالمین

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
1 + 14 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .