درباره ما

اداره مشاوره و پاسخ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، محفل انسی فراهم آورده است، تا «ابر رحمت» پرسش ها را به «زمین اجابت» پذیرا باشد و نهال سبز دانش را بارور سازد. ما اگر بتوانیم سنگ صبور جوانان اندیشمند و بالنده ایران پرگهرمان باشیم، به خود خواهیم بالید.
این اداره با بهره گیری از برخی فرهیختگان حوزه و دانشگاه زمینه ی مناسب را فراهم ساخته تا جوانان بتوانند با اعتماد و بدون دغدغه، مسایل روانشاسی، اعتقادی، سیاسی و ... خود را مطرح کنند و جواب های مناسب دریافت نمایند. از ابتدای تاسیس این اداره در سال 1373 تاکنون به بیش از 100 هزار پرسش دانشجویی در زمینه های مختلف پاسخ داده است.
در همین راستا همزمان با سال «همت مضاعف، کار مضاعف» اقدام به راه اندازی سایت های موضوعی نمود تا اطلاعات مورد نیاز مخاطبان خود را از طریق این پایگاه های اطلاع رسانی بدهد و مخاطبان برای مطالعه در هر زمینه به پایگاه اختصاصی آن موضوع مراجعه نمایند.
در زمينه وهابیت گفتني است، متاسفانه سايت هايي که در اين زمينه فعاليت مي کنند، فراوان نيستند به همین دليل اهميت آشنایی با فرقه ضاله وهابیت براي انسان و به خصوص نسل جوان و بالاخص در اين زمان که با هجوم اطلاعات و تبلیغات دینی و فرهنگي مواجه هستيم، احساس مي شود لذا در این سایت تلاش داریم که با معرفی و بیان این مسلک باطل این ضرورت اجتناب ناپذير را تحقق بخشیم.
روح دين اسلام توحيدي و عقلانی است، بنابراين سعي بر اين است تا مطالبي در سايت درج شود که مشخصه هاي ديني و عقلانی لازم را داشته باشد، يعني اولا مستند به منابع باشد و ثانيا مستدل و تا اندازه ای داراي تحليل باشد.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها
اداره مشاوره و پاسخ- گروه وهابیت
مدیر گروه= حجة الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد مهدی حسین پور 20120721714_1.JPG
من الله توفیق